Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú-lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 21:05
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
95%
létezik de az egyik mindig többet fog érezni barátságnál :/ ez van Sprite....
2011. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
84%
ha a lány leszbi a fiu pedig meleg akkor simán.
2011. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a barátság az első lépés a szerelem felé, tehát lehet, csak kérdés, hogy meddig. :)
2011. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
83%

Vicces azért olyanokat olvasgatni, akik nem hisznek benne. :D


Nekem van 4 nagyon jó fiú barátom is, egyikkel sem jártam még soha és nem hiszem, h fogok. :)


Az pedig, h elképzelnek-e ruha nélkül és képzeletben mit csinálnak velem, nem nagyon érdekel. Férfiak, ez tőlük természetes. Hogy vonzódnak-e hozzám, vagy sem, nem tudom, de a barátságunk ugyanolyan jó marad, ugyanúgy mindent meg tudok velük beszélni és ugyanolyan jól el tudunk hülyülni bármin. :) És szerintem nagyon szerencsés vagyok, h vannak fiúbarátaim, velük egészen más, mint a lányokkal. :)

2011. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:
86%
Van. Nekem a legjobb barátom egy lány. Nagyon jól kijövünk, sose vesztünk össze, még csak nem is volt negatív élményünk együtt. Lassan már 1 éve vagyunk, így. Ezalatt 1x vicceltem meg, hogy szerelmes vagyok belé, erre azt mondta, hogy: "Hát, most nem tudom mit mondjak." Erre én: Nem láttad a mobilom? Leakarom fényképezni ezt az arcot!" Azóta is nevetünk rajta. Biztos vagyok benne, hogy ő nem szerelmes belém és én sem belé. De mégis ő a legfontosabb nekem és bármi baj van segítek neki, soha az életemben nem tudnám megbántani, még csak véletlenül sem, de ha mégis sikerülne, tudom, hogy megbocsátana :) (ez kölcsönös). Szóval szerintem létezik. :)
2011. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
58%
van, nekem van 2 igaz is:)
2011. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
82%

„Létezhet-e férfi és nő között igazi barátság? Ha igen, akkor miért nem?” /Karinthy Frigyes/


Mert a természetükből adódik....


Bár előbb sok embernek el kéne gondolkodnia mi is a barátság...

2011. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
46%
Van! Még szép! Én 12 éves lány vagyok és a legjobb barátom egy 14 éves fiú, mondjuk én meg az ő LB-je vok! Imádjuk egymást (mint barát). És úgy kezeljük egymást mint a tesók. Annyit szoktunk baromkodni, meg tényleg más egy fiú barát, meg más megölelni is egy fiút barátságból. :D De ezt a szerelmes vagyok beléd-et majd elsütöm nála! xD De amúgy mielőtt LB-k lettünk (kb 1 éve) azelőtt nagyon tetszett, de senkisem tudta. Mondjuk már elmúlt teljes mértékben :D De néha van olyan érzésem h ő többet akar mint barátság.
2011. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
96%

Haverság fiú és lány között van, de barátság nincs.

És azért lássuk be, a kettő között van különbség :)


Na meg erre van egy jó idézet féleség:

"Létezik-e barátság fiú és lány között? És ha igen, miért nem?"

Persze ez csak az én véleményem, de amúgy többszörös tapasztalat :)

2011. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
58%

Létezik, én 17 éve tartok legjobb barátomnak egy lányt, és soha nem merült fel egyikünkben sem, hogy egyebet akarjunk...


20/f

2011. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!