Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú-lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 21:05
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:35 voltam


most látom egy előttem szóló is ugyanazt az idézetet írta, elnézést nem láttam (mielőtt leszednék emiatt a fejemet) :D

2011. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:38


3éves korodban hogy nevezhetsz valakit barátodnak?

2011. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
93%
szerintem nincs..a haverság más..sok fiú havaeorm van,beléjük nem vagyok szerelmes:)
2011. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
70%
VAN! Erre jó példát is tudok mondani: én a barátnommel és az egyik haverom a barátnojével egy napon jottunk ossze. A lány szakított velem, és én nagyon a padlón voltam. A haverom csaja nagyon sokat segített nekem, és most a legjobb barátomnak tartom és az egyetlennek akinek bármit elmondhatok. Szeretem mint barátot, más vonzalom egyáltalán nincs.
2011. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
78%

Nincs. Persze vannak, akik azt hiszik van. De olyankor:

1. Vagy lelki szemetesnek kell a másik.

2. Vagy bejön a másik.


Ha az egyik (vagy mindkettő) jár valakivel, akkoris igazak ezek.

Barátkozás szintjén csak a velünk egyneműekkel tudunk azonosolni, mert nekik vannak hasonló problémáik, ők tudják a helyünkbe képzelni magukat jobban stb.

A nő és a férfi nem azért vannak, hogy barátkozzanak, hanem hogy szaporodjanak. Lehet rosszul hangzik, de aki azt hiszi, hogy neki húú milyen stabil fiú/lánybarátai vannak, az nézzen kicsit magába és talán meglátja a mögöttes okokat is. ;)


21F

2011. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
93%

Én azt hittem létezik...de most már tudom hogy tévedtem!

A haverság az más

2013. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
95%

Kérdezném azoktól akik azt írják hogy "soha nem merült fel egyikükben sem egy esetleges párkapcsolat". Honnan tudjátok, hogy ezt a másik fél is így gondolja?


Nem létezik! Egy jó barátság alapja a megértés, együttműködés, kiegészítés stb. Az egyik fél egy idő után mindenképpen fog érezni valamit a másik iránt, csak már fél,késő lesz bevallania.


Akkor létezhet ha mindkét fél homoszexuális.

2013. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:
100%
Nincs......bármit is mondtok hisz az egyik fél úgyis többet akar...ha nem mondja akkor is.....tapasztalatból mondom
2015. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:
58%

Szia! :D

Igenis letezik. Az allitolagos legjobb baratnom egyik naprol a masikra ugy dontott,hogy o nem beszel velem. Minden elozmeny nelkul. Elegge kiakadtam,suliban 2 orat vegig bogtem. Egy fiu allt mellettem mindvegig. Meghallgatott,probalt segiteni. 3 eve vagyunk baratok, 1,5 eve legjobb baratok:) elmondunk egymasnak mindent. Es az is biztos,hogy en nem szerettem bele,mast szeretek,akirol o is tud. Es az is biztos,hogy o nem szeretett belem,ismerem a lanyt,akibe szerelmes ;) Sosem fogunk a masik irant semmit sem erezni:) mindkettonknek az az elve,hogy baratsagot nem rontunk el szerelemmel!!

2016. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
100%

Vannak lány barátaim (több is)

és valóban igaz, hogy valamennyire mindegyik tetszik

19F

2016. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!