Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú-lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 21:05
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
100%
Na ez egy nagyon régi de jó kérdés:D a válaszom pedig hogy én nem hiszek benne. Lehet hogy vannak ritka esetek de ha egy fiúnak megtetszik egy lány személyisége, vagy esetleg fordítva akkor nem barátkozni akar vele hanem járni. Barátság simán létezik, de legjobb barátság nem igazán. Max hogyha egyik vagy mindkét fél a sajàt neméhez vonzódik. Na úgy simán igen. Nálam sem működött, én csak barátságot akartam, eleinte ő is, aztán a végén odáig jutottunk hogy szakított miattam a barátnőjével, pedig már 2 éve együtt voltak, de én kellettem neki. Ez már volt egy éve és azóta is kitart mellettem, de én nem tudok úgy ránézni..és ezt közöltem is vele szép stílusban de nyilván nem nagyon érdekelte. Szóval ez így nekem is elég rossz hogy azt akartam hogy a legjobb barátom legyen de így hogy szeret én nem tudok és nem is akarok vele találkozni. Megromlott ez a barátság sajnos..16/l
2017. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
94%
Barátsággal kezdődik....
2017. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 Leximexike válasza:
58%
Régi kérdés de érdekes. Szerintem igenis létezik. Én nyolcadikos vagyok és van egy hatodikos fiú legjobb barátom (tudom, hogy 2 év van köztünk de nem számít mert ha össze akarnánk így is össze jöhetnénk) A suliban páran azt hajtogatják, hogy tuti van köztünk valami de barátságnál több nincs. Mindent tudunk egymásról és már ezerszer rohantam sírva hozzá néhány okból kifolyólag. Teljesen megbízunk egymásba. Szinte minden szünetbe megkeressük a másikat, együtt megyünk suliba és jövünk haza. Tulajdonképpen nem érdekel minket az, hogy mások mit gondolnak. Suliba vagy akárhol simán megöleljük egymást stb. Akinek van annyi esze az felfogja, hogy barátságnál több nincs akinek meg nincs az így járt.
2018. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
95%
Igen az óvodában.
2018. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 Valakihazivalaki válasza:
100%
Valakinel igen, valakinel nem. Nalam sosem mukodott. Egyszer en szerettem bele az egyik fiuba. A tobbi mind belem szeretett:(
2019. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Szerintem létezik én lányként azt mondom nekem is van sok fiú barátom
2019. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!