Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél év- 1 év távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év- 1 év távkapcsolat kibírható?

Figyelt kérdés

A párom hamarosan külföldre utazik dolgozni, legközelebb fél év után tér haza 2-3 hétre, utána újabb fél évet töltünk egymás nélkül.

Nagyon sok idő. Ha csak 2-3 hónapról lenne szó, nem félnék ennyire. És nem a megcsalás miatt aggódom, ez fel sem merülhet, megbízunk egymásban. Sokkal inkább a hiánya lesz borzasztó.

Hogyan vészelhető át mindez? Személyes tapasztalatokra is kíváncsi lennék.


22/L


2011. aug. 8. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
simán..
2011. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak megoldható, hogy meglátogasd.
2011. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos elég drága a repülőjegy, nem tudom hipp-hopp kifizetni. És ideköt a tanulás is.
2011. aug. 8. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig ott van a webcam, skype stb...:)
2011. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
webcamsex!
2011. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TijuMK ***** válasza:

Szia!

Nekem a pasim marokkói, utoljára áprilisban voltam kinn nála 3 hétig és majd októberben megyek újra. Ő még sose jött ide mert elég körülményes az észak-afrikaiakat ide behozni. 3 éve ismerem és már 2 éve vagyunk együtt szóval szerintem kibírható a fél év, legalábbis mi minden nap beszélünk, meg webcamin látom is. Én is bízok benne hogy nem csal meg és persze én se őt. Mikor hazajövök akkor pár napig nagyon rossz mert hiányzik, de aztán megszokom hogy csak neten beszélgetünk. Mondjuk a végtelenségig nem lehet ezt csinálni, nemsokára befejezem itt az egyetemet és akkor valószínűleg elmegyek Magyarországról.

2011. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én reménykedem benne hogy kibírható! :)


Nekem 3 hete ment külföldre a párom, szintén dolgozni 1 évre. Én itthon tanulok egyetemen, még van 2 évem. Mi 3 éve vagyunk együtt, ebből 2-t együtt éltünk, így elég fura nélküle minden még mindig. Inkább fura, mint szomorú,vagy hasonlók. Az első 2 nap szörnyű volt, sokat sírtunk, ő is, én is. De a következő napokban inkább lefoglaltam magam, olvastam, eljártam itthonról, így elviselhető volt. Bár mi is beszélünk interneten minden nap, azért az mégsem ugyanaz...

Szerencsére nekem itt a családom, akik támogatják őt is, és engem is!


A legfontosabb, h találj valami olyan elfoglaltságot, ami leköt jó hosszú időre. :)Ennél jobb tanáccsal nem szolgálhatok, mert még mi is a "kezdeti stádiumban" vagyunk :)



20/L

2011. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Remélem a legjobbakat, és Kedves utolsónak is hasonlókat! :)
2011. aug. 8. 18:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én párom Magyarországon van és én Erdélyi vagyok. Nyáron látogattam meg, 4 napot voltam nála de mikor eljöttem onnan azóta zavarodok meg s érzem, hogy előbb vagy utóbb ha szívből szeretem őt ott kell vállalnom munkát, de ehez kellene az ő segítsége is. Most még ez így jó ideiglenesen....

Viszont ezt nem szabad megengedni magatoknak, hogy távol legyetek egymástól. Kell legyen egy konkrét cél, hogy meddig akar távoli munkát végezni és miért? S ha nincs ok, akkor inkább marasztald vissza


f/25

2022. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!