Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul vagy lehet igazságalapja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom azt a gondolatot hova tenni, hogy a párom még előttem sok-sok évig járt valakivel, akivel gyakorlatilag „minden meg volt (pl. a sok közös élmény vagy pl szexuális téren is)”..kivéve az eljegyzést. És most itt vagyok én, akinek nem volt olyan hosszú és igazán tartalmas párkapcsolata. Körülbelül úgy érzem magam, mint akit kevésbé szeretnek (ez megint egy hosszabb magyarázás lenne, hogy konkrétan miért is érzem így) és semmi „újat” nem tudok nyújtani.Engem kicsit lehangol az, amit tudok a másik múltjáról..lehet ha nem tudnék annyi mindent, nem lenne ilyen érzésem?22/l.
2011. aug. 9. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
szertintem,ha nem tudnál ennyit a múltjáról, abból lenne csak jobb, h nyugodtabb lennél. de sztem beszélj vele, h így érzed. biztos h meghallgat és segít neked.:D
2011. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz a párod múltjával, és ne hasonlítgasd magadhoz az exét, ami megtörtént az megtörtént kár rajta rágódni! Inkább azon legyél hogy te is elérd ezt vele együtt és nektek is legyen sok közös élményetek. Ne legyél bizonytalan, ha veled van, akkor te kellessz neki, senki más. Ha ilyeneken gondolkozol hogy semmi újat nem tudsz neki nyújtani, mutatni, arra csak a kapcsolatotok megy rá! Csak egyszerűen élvezd, hogy ő a párod, és vele lehetsz! 16/L
2011. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!)
2011. aug. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!