Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg hülye vagyok? Hallgass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hülye vagyok? Hallgassak a szüleimre vagy válasszam a szerelmet?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy ki fogok menni Angliába nyelvet tanulni, és szeretném a kedvesemet is magammal vinni. Ő azt mondta, szívesen jönne, élne ott velem, aztán hazajönnénk. Szüleim szerint ez egy meddő ötlet, mivel majd a barátommal úgyis magyarul fogok beszélni, sosem tanulom meg az angolt rendesen. Szerintük egyedül kéne mennem, a barátomat itthon hagyni, fél vagy egy évre, és a kapcsolat vagy túlél vagy nem. De szerintem lesz annyi önuralmunk, hogy angolul beszélünk egymással, segítsük egymást a nyelvtanulásban. Tényleg elrontom a jövőm?
2011. aug. 9. 21:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Oké jó bocs, lehet kicsit durván reagáltam le...

Csak tudod, én pl szenvedek egy távkapcsolatban, ahol évi háromszor találkozhatok a párommal, mert egyszerűen nem tudjuk összeegyeztetni azt, hogy kiköltözzek, te meg felteszel egy ilyen kérdést? Tudod mit szard le a többiek véleményét, szereted ő is szeret el ne engedjétek egymást!!

2011. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én nem értek egyet a szüleiddel, attól még, hogy a pároddal magyarul beszéltek, más mindenki a környezetben majd angolul, pl ha dologozol vagy bevásárolsz vagy csak az utcán sétálsz akkor is rád ragadnak az ilyen szófordulatok.. szóval szerintem nem hátrány ha kimegy veled a párod, legalább ő is tanulja kicsit a nyelvet, és hát ki tudja h ilyen hosszú időt túlél e a kapcsolatotok.
2011. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:37


Én is ezt mondtam nekik, hogy a boltos néninek nem azt fogom mondani, hogy 'kérek egy kiló kenyeret', mert ufónak néz:D. Igazából egy kis lelki fröccs miatt tettem fel ezt a kérdést, mert tök rossz érzés, hogy a hozzám legközelebb álló személyek szerint elb.szom az életem:S Úgy érzem, megtaláltam a másik felem, fél év vagy egy év szörnyű lenne nélküle, és ha szívesen jön velem, hát mondjak neki nemet?

2011. aug. 9. 21:43
 14/16 anonim ***** válasza:
21:37 vagyok nah hát ezaz:) szeretitek egymást, jól megvagytok úgy hogy nincs semmi akadály:D nagy élmény lenne az tuti:) énis majd ki szeretnék menni Angliába bár kicsit még odébb lesz az szerintem:)
2011. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 SzilKa ***** válasza:

Ha a kedvesed itthon marad, akkor ugyis skype-on fogsz vele estenkent orakat beszelni - magyarul. Ha amugy is jok vagytok angolbol, nincs ertelme meg otthon is angolul beszelgetni szerintem. Mindenkeppen vinnem a kedvesemet, mar csak azert is, mert estenkent tok egyedul lenni kulfoldon nagyon nagyon beforditja az embert es meg kevesbe akar kimenni emberek koze.

En csak 5 hetre jottem ki a ferjem nelkul kulfoldre dolgozni, de barcsak hozhattam volna ot is!

2011. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem akadályoz a nyelvtanulásban, h őt is veszed, hiszen tök egyedül lesztek egy idegen országban, rá lesztek kényszerülve a beszédre. erőltesd a beszédet: döntsd el magadban h igenis megismerkedsz külföldi barátokkal, elmész programokra stb, akkor nem lehet baj h magyarul is beszélsz
2011. aug. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!