Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt mondta a barátnőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta a barátnőmre, hogy "m*gdugná"?!

Figyelt kérdés

Hogy mondhat ilyet? Nem érti meg, hogy ez nekem mennyire rosszul esik?

Ha monjuk megismeri egy új barátnőmet, vagy meglát egy partyképet rólam és egy idegen nőről, akit még nem ismer...egyből közli, hogy "huu de megdugná"

Én persze megharagszom rá, hogy mégis hogy mondhat ilyet. Voltak ebből már nagyobb vitáink is, de mégis mintha nem értené meg. Azt mondja neki csak én kellek, nem csalna meg soha, főleg nem a barátnőmmel és szerinte túl reagálom és ezzel lezárja. Nem akar többet beszélni róla, csak azt hajtogatja, hogy túl reagálom és tudnom kellene, hogy csak szórakozik.

Szerintem pedig egyáltalán nem. Tudom hogy pl. a lányok akiket eddig látott a közelemben se érnek, de mégis gyomor idegem lesz, ha valakit bemutatok neki. Ő pedig nyiltan megmondja, hogy tetszik neki vagy sem. Nem foglalkozik azzal, hogy fájdalmat okoz.

Hogy változtathatnék ezen? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Én/24 Ő/28


2011. aug. 11. 00:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális kapcsolatba belefér egy kis egészséges poénkodás de ez nem a kategória! Egyszerűen az érettség, és a tisztelet hiánya feléd nézve...


"Hűű, de megdugnám!"

"Menj, vissza se gyere..."

2011. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A helyedben nekem is nagyon rosszul esne az ilyen viselkedés. Tegyük fel, hogy tényleg megdugná, akkor is miért kell neked ezt mindig mondania? Valószínűleg nem érdekli hogy ez neked fáj, főleg ha már voltak ebből viták és azóta sem változott a helyzet. Vannak ilyen faragatlan bunkó pasik. Szerintem nem fog változni hagyd ott, az ilyennek hiába könyörgsz, hisz szerinte túl reagálod. Hát akkor hagyd a fenébe és keress egy normálisat! 24/L
2011. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Hát ahol ilyeneket beszélnek egy kapcsoltban, ott valami bibi van. Ez az egy tuti. Ha nekem ilyet mondana a Párom...á,de Ő nem mond ilyet. Hiszen nem véletlenül az én Párom. :)

23N

2011. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak azt lehet megalázni, aki hagyja magát. Képzeld miket mindana, ha terhesség vagy betegség miatt meghíznál. Kell ez neked?
2011. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

ne hagyd ennyibe.Ha velem ezt csinálná akkor én előtte flörtölgetnék más pasikkal hogy ő is érezze milyen szar

L19

2011. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mindnyájan túlreagáljátok :) Egyértelmű h megdugná a barátnőidet minden pasi megdugná a párja barátnőit- ha szépek, sőt az összes szép nőt a világon. Ő csak kimondja amire minden pasi gondol. Ez persze kvázi bunkóság, de mint valaki írta: amelyik kutya ugat az nem harap..

Toábbá: hány de hánylányt csalt már meg a tökéletes pasija szépen csendben egy szó nélkül? Na ugye! Amelyik megcsalni akar az nem mondja ki!

2011. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.

Itt minden nő azt írja, hogy ott hagyná a párját ha ilyet mondana. Ne aggódjatok, a Ti párotok nem mondja ki, pont azért, hogy Vele maradjatok, de megteszi.

2011. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

1. Azért látom a 19 éves lányoknak is meg van az értelmi szintje. Bocs az általánosításért.:)

2. Értse meg mindenki, hogy itt nem az a baj, hogy bunkó a sárác. Hanem az, ha a barátnőjének fáj amit tesz, akkor ne csinálja. Teljesen mindegy, hogy miről van szó és, hogy túl van reagálva stb. Az a gond, hogy teljesen hidegen hagyják a barátnője érzései.

3. Az is tény, hogy azzal lehet megtenni, aki hagyja.

4. Úgy összejönni egy emberrel, hogy majd megváltoztatod, azért az is egy szint.

5. Megérett a tök:D

2011. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj csak azért írt ide, hogy kapjon egy kis biztatást a szakításhoz. Közben alázzák a párja értelmi szintjét. Szerintem megkapta, amit akart. Lehet már szakítottak is.
2011. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!