Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt mondta a barátnőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta a barátnőmre, hogy "m*gdugná"?!

Figyelt kérdés

Hogy mondhat ilyet? Nem érti meg, hogy ez nekem mennyire rosszul esik?

Ha monjuk megismeri egy új barátnőmet, vagy meglát egy partyképet rólam és egy idegen nőről, akit még nem ismer...egyből közli, hogy "huu de megdugná"

Én persze megharagszom rá, hogy mégis hogy mondhat ilyet. Voltak ebből már nagyobb vitáink is, de mégis mintha nem értené meg. Azt mondja neki csak én kellek, nem csalna meg soha, főleg nem a barátnőmmel és szerinte túl reagálom és ezzel lezárja. Nem akar többet beszélni róla, csak azt hajtogatja, hogy túl reagálom és tudnom kellene, hogy csak szórakozik.

Szerintem pedig egyáltalán nem. Tudom hogy pl. a lányok akiket eddig látott a közelemben se érnek, de mégis gyomor idegem lesz, ha valakit bemutatok neki. Ő pedig nyiltan megmondja, hogy tetszik neki vagy sem. Nem foglalkozik azzal, hogy fájdalmat okoz.

Hogy változtathatnék ezen? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Én/24 Ő/28


2011. aug. 11. 00:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kirúgnám a fenébe. Kapj a fejedhez: ilyet a 14 éves pelyhedző farkú kispasik mondanak, nem egy 28 éves felnőtt FÉRFI, komolyan nevetséges.
2011. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nevetséges egy 28 évestől. De inkább primitív. Szerintem ez a pasi nem a te szellemi színvonalad. Keress mást! Egy intelligenset!
2011. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
5%
Gondolom nem véletlenül vannak együtt. Valószínűleg egy az értelmi szintjük.
2011. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Túl rövid az élet,h.ilyen trógerra pazarold!!!!!!!!!!
2011. aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha róla meg más pasiról látsz közös fotót róluk mond azt hogy: Húúú, ráülnék a szájára! Nálunk ugyan ez volt, és mikor ezt mondtam rájött hogy neki sem tetszik hogy ezt mondtam, és leszokott róla... :)
2011. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egy az értelmi szintünk. És a környezetem is azt hangoztatja, hogy hagyjam ott...jobbat érdemlek.

De én ugy gondoltam, hogy megtudom változtatni, hogy talán jó hatással lehetek rá és kicsit értelmesebben fog gondolkodni, nem lesz ennyire gyerekes és nem csak magával fog foglalkozni, hanem az én érzéseimet is figyelembe veszi.


Tudom, hogy azért csinálja hogy idegesítsen és már észrevettem hogy élvezi is, bár azt nem tudom mi örömöt lát ebben...

Csak felidegesít, elrontja a kedvem ő pedig kiszórakozta magát és ugy csinál mintha semmit nem mondott volna.

2011. aug. 11. 00:31
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

nem kell szánalmasan játszmázni.


ez a pasi nem tisztel téged, ha ilyet kimond. gondolni gondolhat, sztem az én barátom is szívesen elkapná 1-2 barátnőmet, de nem alázna meg ilyen szinten, h ezt az arcomba mondja.


mindketten éretlenek vagytok. te azért, mert hagyod magad így megalázni, ő meg azért mert nem képes tisztelni azt, aki szereti.

2011. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
41%

OFF - Kérdező amit most írok, nem ellened írom -


Annyira vicces, mikor valaki feltesz egy kérdést, mint most ez itt, mindenki írja a kérdezőnek, hogy a barátjánál jobbat érdemel, mert nem egy az értelmi szintjük. Honnan tudjátok? Komolyan, honnan veszitek, hogy aki feltette a kérdést nem egy eget rengető barom, aki életében először, vagy másodszor próbálta meg normálisan összeszedni a gondolatait, hogy ide leírja panasz formájában? Hogy nem egy ostoba, elviselhetetlen nő, akinek megkeseríti a párja életét, és az a szerencsétlen csak ezzel tud visszavágni? Ha valaki leírja a véleményét erről a viselkedésről, az más, de hogy mondhattok olyat, hogy jobbat érdemel, meg nincsenek egy szinten? Honnan tudjátok, milyen szinten van az aki feltette a kérdést? Annyira vicces.

2011. aug. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nálunk ez "játék" szintjén megy. Mutatok egy csajt, és akkor kb. ezt mondja, amit a te párod is. De utána tudja, hogy haragos fejet fogok vágni, és neki az tetszik, mert hogy olyankor mennyire aranyos vagyok. És mi ezt el szoktuk röhögni. Meg egyébként se mondana ilyet nekem a szemembe. Lehet, veled is csak viccelni akar vagy cukkolni, vagy csak egy kis féltékenységet ébreszteni benned, de azért ezt nem kell komolyan venni, ha minden más rendben van a kapcsolatotokban. 22/L
2011. aug. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én otthagynám a fenébe a helyedben.
2011. aug. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!