Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Annyira lelkiismeretfurdalásom van mert elmentem egyedül szórakozni az este...

Figyelt kérdés
Annyira lelkiismeretfurdalásom van mert elmentem egyedül szórakozni az este,nemvolt velem a barátnőm,és közben találkoztam 1 lánnyal , beszélgettünk,meg már mindketten ittunk...és sokidő után odabújt hozzám,megölelt,megfogta a kezem...de tudja hogy van barátnőm...és én hülye mindezt hagytam....nemvolt ezen kivül semmi, csók meg ilyenek...tudom hogy az a lány ha iszik akkor elkezd mindenkit ölelgetni,még mondta is nekem...és most ebbe estem bele énis:( deazért éreztem még hol a határ,de nagyon rosszul érzem most magam,mert folyton csak ezjár az eszembe,és tudom hogy ezt elkell mondanom a barátnőmnek, de félek hogy már ennyitől is otthagyna, de viszont ebben a tudatban lenni nagyonrossz! Még a másik dolog hogy azota nemlehet elérni a barátnőm,nemtudom mivan vele...lehet h valaki meglátott és elmondta neki?:( Nagyon nagyon szeretem nemakarom elvesziteni,soha többet nemakarok inni!! Tudom aztmondjátok hogy a pia nemlehet kifogás...de ugye ez még nemér fel 1 megcsalással??
2009. ápr. 12. 12:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Off:

A barátnőd nem olvassa véletlenül ezt az oldalt?

De most komolyan....


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás-e? Ezt szerintem nem árt még egy kapcsolat elején tisztázni tekintve, hogy mások vagyunk, ez is mindenkinek mást jelent. Hogy neki mi számít megcsalásnak azt mi nem tudhatjuk. Ami másnak perverz az egyeseknél teljesen normális...érted a hasonlatot? Mondd el neki és ha már erről lesz szó nem árt ha tisztázzátok kinek mi, mit jelent. Az én értékrendemben ez még nem lenne kijavíthatatlan hiba, de nem én vagyok a barátnőd...
2009. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lány vagyok, két éve van barátom. Nem tudom h a te barátnőd hogyan élné meg ezt az egészet ha elmondod neki, ezért leírom nekem hogyan esne...

Sztem én kiakadnék, minden amit eddig hittem hazugságnak tűnne és nagyon nagyon rosszul érezném magam! És igen, elgondolkoznék a szakításon is. Az a gond, h ő azt nem tudhatja h ezt te hogyan élted meg, h mennyire is bánod, és valószínűleg úgyse hinné el, legalábbis én nem tudnám. Nagyon nehéz ez a helyzet, minden a barátnőd reakcióitól függ.

2009. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!