Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok lerázni úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok lerázni úgy egy csajt hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Folyamatosan zaklat...Mindig hívogat rám írogat facebookon és mindig találkozni akar én meg mindig nemet mondok de nem fogja fel
2011. aug. 11. 21:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy en nem vagyok ilyen gyakorlott masok lepattintasaban... Remelem nem is lesz ra szuksegem. :)


Ez a partiarchalis hazugsag tetszik, ilyet meg senki nem vagott a fejemhez :D Ahogy itt nekemestel lassan kezdem ugy erezni magam mintha en lennek a kerdezo... Csak nem eltel at valami hasonlot Te is?

2011. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Á, ugyan, dehogy, csak ugy heccbol gondoltam at ilyen alaposan, hogy mit hibaztam en, es mi irhato a masok (tobbiek) szamlajara! ;))) :D

35L

2011. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nos 35L, latom rendesen belenyultam a darazsfeszekbe, de legalabb tanulhatott toled a kedves kerdezo is. :D


Az az igazsag, hogy nekem meg nagyon sok lanyt kell bantalmaznom ahhoz hogy olyan profi "patriarchalis hazudozo" legyek amilyennek leirtal. De sorszamot azert adhatok... ;)))

2011. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mért kell bantalmaznod? Tanulj meg igazat mondani!


Amugy mivel tobbszor jottem ide es tobbszor olvastam mar a cimet, feltunt valami:

"Hogyan tudok lerázni úgy egy csajt hogy ne bántsam meg?"


Ebben is benen van az ellentmondas. A "lerázni" es a "csaj" arrol a szandekrol arulkodik, hogy ne kelljen foglalkozni vele, a "ne bantsam meg" pedig törődést mutat iránta. a "lerázni a csajt" maga a bántás. Amint nem larázni akarod, hanem elérni, hoyg ne akarjon kozeledni hozzád, megtalalod a megoldast. Sok sikert Szivtipró!

35L

2011. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!