Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok lerázni úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok lerázni úgy egy csajt hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Folyamatosan zaklat...Mindig hívogat rám írogat facebookon és mindig találkozni akar én meg mindig nemet mondok de nem fogja fel
2011. aug. 11. 21:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

""Bocs, de van barátnőm." A legjobb lerázás. "


Nem jo, mert:

- Ez nem valasz arra amit a lany a tetteivel kérdez. akkor majd mindig azt fogja lesni, hogy mikor lesz mar ujra szingli a fiu, hogy ujra kozeledhessen hozzá.

- Az erzesek nem kizarolagosak. A lany arra kivancsi, hogy Őiránta mit érez a fiú és nem arra, hogy MÁS NŐ iránt mi érez!

Mindenképp kell ún. ÉN-ÜZENET, ami a fiurol és az adott lanyrol szól. (Nagyon tetszel, de nagyon irrital ez meg az, és rosszul erzem magam amikor ezt meg azt csinalod, kerlek, ne csinald, soha ne beszeljunk/nagyon tavoli haveri kapcsolatot tartsunk/ stb.)

Miert akarjatok meguszni hogy kimondjatok ezt a k.rva egyszeru köozlest, egyetlen igaz mondatot? Miert sunnyogtok es kerestek kibuvokat, s hagytok elintézetlen ugyeket magatok mogott??

35L

2011. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ne azt mondd, hogy nem érsz rá.
2011. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

35L: teljesen igazad van, csak nekunk ferfiaknak nehezen megy ez a lelkizes. Egyszerubb valami rovid frappans mondattal lerazni valakit, pl "bocs van bnom", mint hosszasan magyarazkodni amivel raadasul kiadhatjuk magunkat ha nem vigyazunk.


35F

2011. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

35F: nekem nem ertheto, hogy annal egyszerubb mi lehet, mint megmondani, hogy mit szeretnel, e3s megkerni a masikat arra, hogy aszerint viselkedjen, ahogy szeretned.

Amugy szo sincs arrol, hoyg nekem szerint volna ez determinalt. Nekem minden baratom fiu, meghopzza heteroszexulais fiu, es ok is gyakran panaszkodnak a topicban bemutatott sumak kommunikaciojukra...

Ez JELLEM kerdese...

35L

2011. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"amivel raadasul kiadhatjuk magunkat ha nem vigyazunk"

Az en igazsagom az, hogy az elet lenyege pont a a masik emberrel valo talalkozas. Csak akkor5 kaphatod meg, amit akqarsz, ha kinyilvanitod az. Ezt nevezed onmagad kiadasanak? És akkor mi van? A masikat az ellensegednek tekinted? A nemek kozti vonzodas a szeretet megnyilvanulasa. Ha egy hozzad a szeretet leggyengedebb fajtajaval kozeledo lanynál (aki megjegyzem a letezo legteljesebben "kiadta" már magát Neked, hiszen nyitott szivvel kozeledik, kozolte magatartasaval minden lehetseges modon, hogy nyitott Veled a legbensosegesebb, legönátadóbb kapcsolatra) arra aszzocialsz, hogy bantani fog, hogy ha igazat mondasz neki (jelen esetben azt, hogy terhedre van a kozeledese), avval Te sérulhetsz meg, mert bantani akar, akkor itt nagy bajok vannak a realitásérzékeddel...

Hogy adja meg neked azt, amire vagysz, ha nem mondod meg nekem, mire vagysz?

Miert nem tudod a masik embertol kerni azt, amit szeretnel. Egy EGYÉRTELMUEN olyan helyzetben, ahol ő mar hosszu ideje arra var, hoyg megmondd, hogy tehetne neked jot....!

35L

2011. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Egyszerubb valami rovid frappans mondattal lerazni valakit,"


A topic pont arrol szol, hogy nem mukodnek ezek a fél vállról vett lerázó praktikák, pedig százával alkalmazta mar oket a kérdező fiu... Neked hany szazalekban vált be amugy?...

A kerdes pont az volt, hogy szerintunk MIÉRT nem mukodik. A valasz meg az, hogy azert, mert mellébeszélés.


A mellébeszélés nem kommunikacio, hanem a kommunikacio akadalyozasa.


Tehat a lany még SMEMIFELE kozleserteku infot nem kapott a fiutol kettejukre vonatkozoan.


(Hiszen a fiu meguszni akarja a kozlest, es csakis olyan dolgokat tett eddig, amik nem erintik a fennallo problemakort.)


Én semmifele mellebeszelest nem fogadok el senkitol. Még ha rajovok a mogottes motivaciojara, akkor sem. Tiszteljen meg avval, hogy a szemembe mondja a ram tartozo gondolatait.

Ennyi.


Az adott fiu es lany kozt zajlo dolgokat hol erinti mar, hogy mas lannyl milyen a viszonya a fiunak? Kb. ugyananniyra erinti, mint hoyg kint esik-e az eso vagy nem.

2011. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35L: Ez nem ilyen egyszeru. Sokfelekeppen lehet kommunikalni azt hogy "bocs nem jossz be, felejts el". Egy ilyen visszautasitast nem lehet a masik megbantasa nelkul eloadni, es joerzesu ember torekszik ra hogy minel kisebb serulest okozzon vele a masiknak, plane ha lanyrol van szo. Ha magatol nem jon ra mi a helyzet vagy nem akarja elfogadni akkor lehet egyre kemenyebben fogalmazni. De mint mondtam ferfi oldalon tettekel sokkal konnyebb kommunikalni mint szavakkal.
2011. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Sokfelekeppen lehet kommunikalni azt hogy "bocs nem jossz be, felejts el". Egy ilyen visszautasitast nem lehet a masik megbantasa nelkul eloadni, es joerzesu ember torekszik ra hogy minel kisebb serulest okozzon vele a masiknak"


2 kulon dolog az, hogy mi a kozles TARTALMA, es az, hogy milyen STILUSBAN mondjuk meg. A silus maga az ember. Akinek van szive, az elutasitast nem a fent idezett modon fogja megmondani. Én igy szoktam visszautasitani fiukat, amikor válaszhelyzetbe kerulok (mindig a szituhoz illoen persze, most csak rogtonzok nehany variaciot):

"sajnos nem tudom viszonozni a vonzalmadat."

"nagyon unatkoztam a randin, nem szeretnék menni többet."

"Nagyon sért, ahogyan beszélsz velem, ezert meggondoltam magam. Mégsem szeretnek Veled jarni."

Vagy ha utcan ismerkedik: "ne haragudj, en nem szeretnem, hogy elkísérj. Kérlek, ne gyere velem tovább."

Én ugy erzem, sajat magamat csalnám meg, ha nem nyilvanitanam ki a kivansagomat.


a pedig egy MASIK dolog, hogy tartalmilag mit mondunk.

Igenis róla és rolam szolo, tőlem neki címzett egyertelmu allitasokat, kijelenteseket teszek.

Avval nincs lazárva ahelzet, ha azt mondom, hogy MOST INKABB mast csinalok, vagy hogy amugy en sokat dolgozok es nem érek rá....Ez a masik bantalmazasa. A szobeli bantalmazas egy fajtaja. Egy kicsit tanulmanyozd a bántalmazás szakirodalmát...

35L

2011. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Légy őszintébb Magadhoz Kedves Előző Válaszoló, aki ezt írtad!:


"joerzesu ember torekszik ra hogy minel kisebb serulest okozzon vele a masiknak, plane ha lanyrol van szo."


"ferfi oldalon tettekel sokkal konnyebb kommunikalni mint szavakkal."


Az elő mondat azt allitja, hogy a masik érdekét nézed.

A masodik viszont arrol arulkodik, hogy a magad érdekét nézed - hogy neked konnyebb legyen.


Ezt a szakirodalom ugy hivja: patriarchális hazugság.

Az "atyai szeretet" kontosebe bujtatva ártasz a masiknak.


Ha valoban arra torekednel, hoyg a masiknak minel kisebb serulest okozz, akkor azt néznéd, mi az, amibol őneki konnyebb, amibol ő a legjobban érti, mit szeretnel, es nem azt, hoyg neked mi a konnyebb...

35L

2011. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

... egy olyan helyzetben, ahol ő a Neked kiszolgaltatott fél érzelmileg...

es Te nem veszed a faradsagot, hogy egyenrangukent banj vele..holott eléd tette a szivét, és meghajolnod kéne elotte és halasnak lenned.

2011. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!