Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az féltékenységnek számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az féltékenységnek számít, ha zavar, hogy a barátom az exei képeit megtartja. Olyat is amin smárolnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 17:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nincs rövid pórázon abszolult:D Elvagy varázsolva, de nagyon. A többire meg csak annyi, hogy bla bla bla magánügy:)
2011. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mellesleg szívesen is otthagynám akinek ilyen fontos a régi képe:P Szóval ezzel nem hat meg, hogy akkor menjek, ha akarok:) Nem érdekelnek ilyen emberek akik ennyire ragaszkodnak a volt kapcsolataihoz.
2011. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
és ha szeretem?...én valahol reménykedek abba,hogy elszakad a múlttól...
2011. aug. 15. 18:16
 24/26 anonim ***** válasza:
idővel elfog,főleg ha szereted segíts neki elszakadni,ne várj csodát,képpel ne foglalkozz,mert csak elrontod a kapcsolatot!
2011. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Féltékenység, de igazad van. Az emlék a fejében legyen, ne képekben őrizze. Ha szexuális tartalmú képe lenne az exel, akkor azt is megtartaná? Én még az ajándékokat is azon nyomban kidobtam, mikor szakítottam valakivel, akármilyen jól is nézett ki. Mikor már egy bizonyos szintre jutott a kapcsolatom a párommal, akkor őt is zavarta más képe a gépemben, pedig csak a lustaság miatt nem voltak kitörölve. Utána egyszer rászántam magam és kitöröltem az összes nem oda való képet. Még a volt barátnőimről is, akikkel eltávolodtunk egymástól. Hiába voltak gyerekkori emlékek, akkor is minden gond nélkül kitöröltem. Igaz, már nem szívesen gondolok vissza azokra az időkre. A párom is ugyanígy volt ezzel. Ma már csak mindkét gépen azok a képek vannak, amin mi vagyunk. A jelenben élünk, nem a múltban! Most már Ő a fontos és nem a régi barátok, barátnők.
2011. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. aug. 15. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!