Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az féltékenységnek számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az féltékenységnek számít, ha zavar, hogy a barátom az exei képeit megtartja. Olyat is amin smárolnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 17:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
fénykép emlék...ez egy tény,te kidobnád vagy kitörölnéd őket?megha szeret miért zavar?
2011. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ha zavar, szólj neki.

De kidobatni nem lenne ildomos.

Én se tenném.

Hiszen ez valóban emlék.

2011. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Miért, te pedig egy fényképpel smacizol?
2011. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem kidobnám ki is van dobva! Az még egy dolog, hogy valaki képet megtart, de a smárolós az gáz-.-" Hidd el van olyan lúzer is aki a kapott ajándékot az új párjának adja. A múlt az múlt! Kérdezővel egyetértek, emlékek legyenek fejben, ha lehet.
2011. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
én igenis kidobtam és kitöröltem az exeim képét,meg amin együtt vagyunk...az ajándék más kérdés...van amit kidobtam,mert úgy váltam el a barátomtól,hogy emlékezni se akartam rá
2011. aug. 15. 17:41
 16/26 anonim ***** válasza:
De a fényképen rajta smacizol és nyílván nem a pulcsid fog eszedbe jutni. Meg csókolózós képen kívül nincs is más igaz?-.-" Olyan hülyeséget írsz-.-" Szexelős képet nem akarsz megtartani? Vagy éppen videósat? Aztán nézed az új pároddal, hogy milyen volt régen, nem?-.-"
2011. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nem írok hülyeséget, csak nem értek egyet veled.

Azért egy csók nem mérhető a videóhoz -.-


Engem nem érdekelne, hogy a páromnak vannak ilyen képei.

Akik újranősülnek vagy újra férjhez mennek azok sem dobják ki az esküvői videót és fényképeket, pedig jó eséllyel van benne csók. Ez a múlt.

2011. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdező nem mondta,hogy együtt nézegetik, csak hogy a párja nem törölte ki.

Azért nem egy és ugyanaz. Én is felidegesíteném magam azon, ha végignézetné velem a régi képeit, de hogy megtartja, az nem érdekel.

2011. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Akkor ragaszkodja a képeidhez:D Ha neked az fontos akkor legyen az! Ha a párom megtartana egy smacizós képet akkor választhat mit akar, mert én nem tiltom el tőle, de én nem maradok vele, ha megtartja.
2011. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hát, akkor a te párod is eléggé rövid pórázon van.


Én hiszek abban, hogy egy kapcsolat alapja a bizalom. Biztos lennék benne, hogy ezek csak képek, úgysem velem lenne, ha nem akarna velem lenni. Nem vagyok egy idegbeteg barom, szóval megmondhatná, ha nem akarná a kapcsolatot tovább. Ilyeneken én nem idegesítem magam.

2011. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!