Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak jót jelenthet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak jót jelenthet nem igaz? Szóval elég nagy esélyem van arra, hogy újra egy párt alkossunk? (hosszú)

Figyelt kérdés

Az előtörténet itt van, hosszú, de pár kérdésre ott a válasz benne.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



A mostani dolog. Elmentem a volt barátomhoz, aki újra közeledni látszott hozzám. Ott aludtam nála, bár külön szobában, azt mondta, nem akarja, hogy elszaladjon velem a ló.

Kezdem a beszélgetünk elején. Kérdeztem tőle, hogy miért hívott be a projektbe, mondta, hogy látja hogy változom, fejlődöm. Kérdeztem, hogy van-e esély arra, hogy újra egy pár legyünk, mert egy akkora hülyeség miatt, ami miatt szét mentünk, így nem lehet vége. Mi sokkal jobban összetartozunk, semmint ennyi esélyt adjunk kettőnknek. Ő mondta, hogy elgondolkozott ő is rajta, lát esélyt arra, hogy összejöjjünk, de nem most. Azt mondta kb 2 hónapra számolja, hogy lesz fix munkája, visszafizeti amivel tartozik, elkezdhet gyűjteni. Mondta, hogy nem mondja azt, hogy 2 hónap múlva biztosan összejövünk, nem akarja, hogy jobban fájjon, hogy elbízzam magam, ha mégsem. Mondta, hogy a talán kapok egy esélyt-nél több, a biztos kapok egy esélyt-nél kevesebb. Mondtam, hogy nem szeretem a talánt, mert februárban is azt mondta, és abból az sült ki, hogy csak barátok. Mondta, hogy egyrészt ez nem olyan talán, másrészt akkor is sietettem a dolgot, nem bírtam várni, azonnali választ akartam, és akkor a legyünk barátokat kaptam. Mondta, hogy tudja hogy nehéz türelmesnek lenni, de próbáljam meg. Mondtam, hogy szeretném a barátaimnak bemutatni, mint a páromat, és nem kell rögtön összejönni, jó az is, ha eleinte randizunk. Mondta a barátokra, hogy ami késik nem múlik, majd megkérdezte, hogy és mégis hogy mutatsz be a barátaidnak? Sziasztok, ő a párom, és csóringer? Hiába mondtam, hogy ez őket nem érdekli. Majd mondta a randira, hogy örül neki, hogy én adok neki ajándékot, de ő rosszul érzi magát, hogy nem ad, mert az apjától szégyell pénzt kérni ilyenre, és hogy én fizessek mondjuk egy vacsit, az neki elképzelhetetlen.

Mondott olyat is, hogy látja hogy fejlődtem, és lehetséges, hogy összejövünk, de lelkileg még mindig nagyon gyenge vagyok, erősödjek, ezért is a két hónap gondolom, nem csak a munka miatt. Mondta, hogy gondolkozott, hogy a távkapcsolatot hogy lehetne kiküszöbölni, mert abban megállapodtunk, hogy az nem működik. Ebben még nem jutottunk dűlőre, de nem reagált sehogy, amikor mondtam, hogy a városába akarok költözni jövőre, ha vége a sulinak. Arra is gondolok, hogy tart tőle, hogy a volt barátom megint bekavar, nemrég szakítottam vele, de elmondtam ennek a srácnak, hogy csak azért voltam az exszel, mert másképp nem tudtam elviselni a hiányát. Szóval hogy tart tőle, hogy az ex megint kavarni fog, ezért is a várakozási idő.

Mondtam neki, hogy én attól félek, hogy addig talál valakit, aki közelebb van. Ő meg mondta, hogy az, hogy féltékeny vagyok egy ismeretlen, talán soha nem is felbukkanó személyre, nem egy jó dolog, főleg még egy ilyen negyed kapcsolatban. (amúgy kérdeztem, hogy van-e valaki a képben, valaki más, azt mondta: nem igazán)


Majd lefekvéskor kérdeztem, hogy megcsókol-e, mondta, hogy nem, még nem jött el az ideje. Én felálltam, és adtam az arcára, majd a szájára egy puszit. Amikor a szájára adtam megcsókolt. Kis idő után elhúzodtam, mondtam neki, hoyg azt mondtad nincs csók. Erre ő azt válaszolta, hogy tudom, hogy addig úgysem nyugszol.


Másnap mintha mi se történt volna, mintha barátok lennénk, úgy viselkedett, bár szokás szerint többet szívatott, mint bárki mást. Illetve reggel, amikor látta hogy rossz kedvű vagyok mellém ült, és átölelt. Ja, és előző este is végig átölelt, amíg beszélgettünk. Amikor másnap elköszöntünk, és hazajöttem, arcra puszit kaptam.


Szerintetek jó esélyekkel indulok? Mi a véleményetek?


2011. aug. 16. 15:20
 1/5 anonim válasza:
Huu! Hány évesek vagytok?! Szerintem üljetek le és beszéljétek át! Az hogy elmentek randizni nem kell, hogy pénzbe kerüljön! (ha kell ötlet szívesen adok) Ha igazán szeretne akkor nem jönne azzal, hogy még 2 hónap, meg hogy nem lehet bírni a távkapcsot! ha igazán szeretitek egymást akkor mindent kibirtok! Számomra nem te tünsz erőszakosnak, hanem ő hárít téged! Én az ilyen embert már rég ott hagytam volna! Az, hogy 2 hónapot várj és lelkileg erősődj! ez számomra felfoghatatlan! én pl.: a vőlegényem mellet erősődtem meg lelkileg mert ő segített. Figyelj szerintem ha nem hajlandó megbeszélni és dönteni akkor te mond azt, hogy ez a döntés nekem nagyon fáj, de nem fogok 2 hónapig lógva maradni, ha most nem kellek akkor maradjunk csak barátok! Légy erős nő! Találsz jobbat! Én elhiszem, hogy bonyolult és, hogy ő az igazi, de itt nem veled van a baj! Ha nekem a legjobb barátnőm lennél akkor már rég lebeszéltelek volna róla! Mivel, az én párom is keveset keres, de soha nem mondaná azt, hogy 2 hónapig csak barátok legyünk! hát remélem nem azért mondja ezt mert más nőkre vadászik és megtart téged tartaléknak! Ha féltékeny vagy mond meg neki, hogy csak azért mert szeretlek és nem akarlak elvesziteni, de ha neki ez gondot jelent akkor majd közösen leküzditek. Legalább beszélgettek az érzéseitekről! Ja és ne keres mindenben jelet! Ha egyik nap becézget másik nap meg nem az nem azt jelenti, hogy már nem szeret, hanem lehet hogy fáradt! Hibákat meg mindenki vét, hiszen emberek vagyunk, ha nem tudja ezt elfogadni akkor 2 hónap múlva se tudja elfogadni! Tudom, hogy ez sablon szövegnek tünnik, de egy kapcsolatot nem a férfi irányítja és nem is a nő! Ketten együtt! És nekem úgy tünik, hogy csak ő akar uralni téged, ezt ne hagyd! remélem azért tudtam segíteni! és tudom, hogy nagyon reménykedsz és, hogy nem tudod elképzelni nélküle az életed, de néha jobb ha megnézed mivel járnál jobban! Nézd saját magadat és azt, hogy lenne-e jövőtök együtt!
2011. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom elolvastad-e az előzményt, azért akar két hónapot várni. Mert engem még kísért a múlt, és ő egyszer csúnyán megégette magát. Gondolom tesztelni akar, és jogosan.
2011. aug. 18. 16:05
 3/5 anonim válasza:
olvastam! De ha a múltadat nem fogadja el, akkor téged se fog! se most se két hónap múlva! Ha meg tesztel akkor meg ne hagyd, ha nincs bizalom egy kapcsolatban akkor nem is érdemes folytatni/ újrakezdeni! de ez csak az én véleményem!
2011. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem más a véleményem.

Tudom, hogy sokan mondják, hogy jaj, legyél büszke, meg legyen tartásod stb... Nem, hogyha szerelmes vagy, beszélhet neked bárki tartásról, meg női büszkeségről, tudom, ismerem a helyzetet, amikor lebeszélni próbálnak mások valakiről, és ilyenekkel jönnek.

DE!

Én azt tanácsolom, hogy csak magadra hallgass! Még egy legközelebbi barátnő is tudna rossz tanácsot adni, hát ég mi, akik semmit nem tudnak, és nem is ismernek titeket!

Tehát, csak magadra és a szívedre hallgass! Ha úgy érzed, van értelme, akkor küzdj érte! 2 hónap nem 2 év, hamar eltelik. Ha akkor sem lesz semmi változás, akkor legalább elmondhatod, hogy mindent megpróbáltál, de nem sikerült. De így, nem dőlhetsz hátra nyugodtan, mivel nem kapaszkodtál bele az utolsó szalmaszálba is!


HA úgy érzed, szereted, és akarod, próbálkozz, ne törődj senkivel!


"Ha teljes hosszában pofára esel, akkor is előrébb jutsz."


Szurkolok nagyon!!

2011. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, köszönöm ^^
2011. aug. 23. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!