Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oké tudom gyerekes húzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké tudom gyerekes húzás volt. De most komolyan nem érdeklem, és nem is féltékeny rám?

Figyelt kérdés

a barátommal ma összekaptunk, alig törödött ma velem.

Most kiirtam msnre hogy nincs a gépnél "(L)Vele vagyok:)"

erre rámir és kérdezi hogy "Irtam neked msnen megkaptad? hogyvagy? nemis beszélsz már velem?"

Mondom mivan, eddig nem törödtél velem, féltékeny vagy?

erre Ő: Én mire? a kiirásodra, ugyanmár, csak bosszantásbol irtad ki habár lehet, h tévedek...

És még mostis ír...


Ezt nem hiszem el... most komolyan elhiszi magárol hogy nem vehetne el tőle senki, és ő könnyen féltékennyé tehet mert sajna az vagyok... de elhisz magáról hogy csak az övé lehetek bármit tesz?

ez irritál, milyen egoista.

KICSIT JÓLENNE HA Ő IS ÉREZNÉ MILYEN A FÉLTÉKENYSÉG CSAK EGY PICIKÉT...HOGYAN TEGYEM?


2011. aug. 17. 20:04
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

értem köszönöm.

De ahhoz képest hogy nem féltékeny most irt egy smst hogy "nem jössz fel msnre dumálni... jó lenne beszélgetni"

Érdekes ha nem motoszkál az agyában a dolog akkor minek akarja ennyire hogy felmenjek?

2011. aug. 17. 20:24
 12/31 anonim ***** válasza:
82%

Nézd! Ez amit csinálsz, semmire nem vezet! Eleve: Kiírtad hogy "Vele vagyok" ! Kivel? Ma még a barátoddal balhéztál, pár óra múlva meg már mással hetyegsz? Na neee... Ezt miért is kéne bevennie? Elvileg Ő a barátod, és ismer, hogy nem vagy rib@nc! Szóval ennek örülj, hogy nem veszi be! Másik: Ordít belőled a gyermeteg butaság, amiből sec perc alatt kiábrándulnak a pasik!

És nem attól lesz egy pasi féltékeny, hogy te elhiheted vele, hogy mással vagy, mert Ő is pikkpakk félrelép(csak ő igaziból) aztán majd leshetsz!

Ha valami hatásosat szeretnél, akkor pont ennek az ellenkezőjét csináld! Vigyorogj, lássa, hogy valamitől kivirultál, de ne hazudj hülyeségeket, legyél titokzatos, ne sértődősködj, esetleg ha valamit akar, akkor biccentsd meg a vállad, hogy boccs, de most más dolgom van, nem érek rá.. Lássa hogy nem mindenáron kapaszkodsz belé, éreztesd vele, hogy ez az egész kapcs. nem kötelező!(Tudom hogy Neked az) De a lényeg, hogy így legalább kicsit megfordul a szerep, és te húzhatod az orránál fogva!

2011. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

oké utolsó köszönöm...:)

és ha most felmegyek msnre milyen legyek vele?? vagy ne ugorjak neki egyből, ma már ne beszéljek vele? Holnap ugyis találkozunk... és holnap akkor legyek vidám de vele szemben olyan semleges???

2011. aug. 17. 20:28
 14/31 anonim ***** válasza:

Most is látod simán ki kéne lépned msn-ről, mintha tényleg lenne valami fontosabb elfoglaltságod, mint Ő! De amíg ott nyomulsz azon a retek msn-en, addig Ő is tudja, hogy ott bambulod, várod mikor ír rád! Tiszta gáz!

Így sose lesz Rád féltékeny, amíg látja, hogy nem találod fel magad!

Van egy nagyon gyerekes ötletem (Úristen pedig már nem vagyok az :) ) Ha szokta olvasgatni a telódat, írok neked egy olyan sms-t, hogy besz@rik, ha elolvassa! :)) Ha meg felhív, nem érti majd a szitut, mert csaj vagyok! :)

2011. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
"10 évesen még nem kellene pasizni." ne öregbítsd a kérdezőt, max 8 éves...
2011. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"holnap akkor legyek vidám de vele szemben olyan semleges???"

Aha , aha, aha, de nem kell játszanod az agyad, hogy bunkózol vele, meg ilyenek, legyél vele is laza, csak pattintsd le néha! :))

Most meg húzzál már le msn-ről! Írd neki, hogy na csá, dolgom van, mennem kell! Hagyd bizonytalanságba! Ennyi

2011. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
ennek az egész gyerekes hülyeségnek semmi köze a családi kapcsolatokhoz. Mi a f-szért nem a párkapcsolatokhoz írtad, ott legalább veled egy szinten lévő emberkék vannak.
2011. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

nem vagyok fent msnen csak rejtve:)

amugy ezeket smsben irta:)

de Ő vár fent engem mert kiirta h csak nekem.

Tudjátok, a kapcsoltunk elején bevallotta hogy mikor 1hete jártunk fellépett egy társkeresőre, regizett, mert nem gondolta volna hogy vele maradok... aztán megadta a jelszavát és találtam 1 levelet ami kicsit erotikus volt...

bevallotta hogy azért irta a csajnak aki mellesleg külföldön él, mert kivánt engem, és szeretett volna velem szexelni de nem merte nekem eröltetni és valakinek el akarta mondani a vágyait.

Nos megbocsájtottam neki, mivel szerintem nem csalna meg.

LÁTJÁTOK MEGBOCSÁJTOTTAM NEKI MINDENNEK MÁR 2HÓNAPJA...

DE AKKORSEM VOLT KINT NEKI KÉP MEG MSN CIM SEM MEG SEMMI... LEBUKTATTA MAGÁT... AZÓTA FÉLEK HOGY HAZUDIK NEKEM BÁRMIBEN IS NAGYON FÉLTÉKENY VAGYOK ÉS TUDJA:( AZTMONDJA MEGBÁNTA... OLYKOR FÁJ. EZÉRT MONDOM HOGY SOKSZOR TETT MÁR FÉLTÉKENNYÉ,. MOST NEKI IS KIJÁRNA

2011. aug. 17. 20:44
 20/31 A kérdező kommentje:

17vagyok...

és én sokszor alaptalanul is féltékeny vagyok és kiis mutatom:( szerintem ezért biztos magában ennyire:(

Mert tudja hogy nem veszít el engem... mert rajta kivül senkinek sem kellenék, ő ezt gondolja.

Nos 2hónapj anincsen semmi ilyen füllentése...

2011. aug. 17. 20:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!