Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belémszeretett a nővérem pasija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémszeretett a nővérem pasija?

Figyelt kérdés
A nővérem 3 éve van együtt a párjával.Most az utóbbi időben a nővérem megcsalja őt a fiu persze nem tudja.Az a helyzet h beleszerettem a fiuba és szerintem ő is kedvel.Az egyik hétvégén buli volt család,barátok.És együtt aludtunk én nővérem és a pasija egy ágyba .És miután elaludt a nővérem elkezdett simogatni a srác és egész éjszaka egy percet nem aludtunk.Ezután az éjszaka után jöttem rá h beleszrettem a srácba.Azóta ugy visszafogottan beszélgettünk a dolgokról vagyis megkérdezte h járnák e vele meg milyen a pasi ideálom meg ilyesmi .Legszivesebben elmondanám neki h szerelmes vagyok belé és hogy a nővérem nem szereti és össze vissza megcsalja.Naagyon rossz látni mikor nálunk van a fiu h a nővéremet csokolgatja meg ilyenek persze látszik a fiun h nem szereti már a nővéremet és a nővérem sem őt csak kötődnek egymáshoz és ezt ők is tudják.Szerinted mit tegyek?egy szerelmes lány...
2011. aug. 18. 12:07
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

"Most az utóbbi időben a nővérem megcsalja őt a fiu persze nem tudja." De a pasi is bőven nézeget más felé, mert téged tapizott, meg melletted aludt az este? Nem?

Szerintem ők már mind a ketten tisztában vannak azzal, hogy a másikuk keresi az új jelöltet, csak még nem találták meg, kényszerből egymás mellett maradtak. Majd ha talál a nővéred egy olyan pasit, aki mellett azt érzi, hogy léphet, akkor megteszi. De a pasi is épp ugyan így már keresi a következő jelöltet. Legalábbis én így látom.

2011. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 gyíííháááá ***** válasza:
100%
csávót megkapod a nővéredtől, mint egy kinőtt ruhát:D családban marad..
2011. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
ne bonyolódj bele kislány.. szülők is berágnak mit csinálsz?:)
2011. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

most már tényleg nemtudom mit tegyek!?

Egyedül maradtam és szerelmesen....

2011. aug. 18. 12:31
 15/44 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
lényegtelen:)
2011. aug. 18. 13:12
 17/44 anonim ***** válasza:
Iylenbe ne menj bele. Egy pasi nem ér annyit, hogy családi veszekedés legyen.
2011. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
De szeretem!Mit tegyek?
2011. aug. 18. 13:19
 19/44 anonim ***** válasza:
91%
Mond meg a srácnak hogy beleszerettél, ha ő is úgy érez irántad mint te iránta szakít a nővéreddel aki meg amúgyis megcsalja. Egy kicsit nem találkoztok a nővéred előtt, hogy ne tudja meg, hogy érted hagyta el a pasija. Így a nővéred sem fog rád haragudni. Ha egy kis idő elteltével megtudja, már biztos neki is lesz már másik pasija... Sok sikert :)
2011. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

én megsúgnám a nővéremnek, hogy a pasija szerintem mér nem szereti...

akkor biztos csak elhagyná, elvégre csalja is, meg minden, tehát ő sem szereti...de legalábbis bogarat ültetnél a fülébe, elkezdene figyelni, hátha igazad lehet.lehet hogy attól fél, hogy a srác még szereti,és azért nem hagyja el, nem?

2011. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!