Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok amikor már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok amikor már nem bírjátok a magányt?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok egyedül.Az első 3 évben semmilyen kapcsolatom nem volt, az életemet kellett helyre rázni. Most év elején kezdett megfogalmazódni bennem, hogy jó lenne együtt lenni valakivel, beszélgetni, hozzá bújni, szóval, úgy igazán tartozni valakihez.

Volt pár próbálkozásom, de mindig csalódás, kudarc lett a vége.

Tudom, minél jobban akarom, minél jobban rá görcsölök, annál inkább nem fog sikerülni.

De egyszerűen, már nem bírom tovább. A sírás fojtogat,semmi sem érdekel, akik fontosak nekem, őket bántom meg a legjobban.

Tudom, hogy a befelé forduláson csak én tudok változtatni...

De nyitott vagyok sok mindenre, szeretek beszélgetni, és ha valakivel megismerkedek, nem azt szajkózom, sugárzom, hogy mindig legyen velem.Tudok várni, ki tudom várni, hogy a dolgok kialakuljanak.

Akik rég óta vannak egyedül, azok hogy dolgozzák ezt fel? A "sok" sikertelen próbálkozást?

köszi a válaszokat.


2011. aug. 20. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vannak haverok, de nem nagyon szeretik ha problemakkal zargatja az ember oket. Sorozesben, ilyesmiben persze mindig benne vannak, de ha baj van kevesen vannak akikre szamithatsz. :/
2011. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Így van. Ezt tudom. És most nagyon tapasztalom is.

Mond nincs kedved beszélgeti ?

2011. aug. 20. 17:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Miert is ne? Irj privit! :)
2011. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Írtam privit
2011. aug. 20. 17:55
 15/15 anonim ***** válasza:
igen megkaptam! mindjart valaszolok :)
2011. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!