Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg szeret a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret a pasim vagy csak időtöltés vagyok neki?

Figyelt kérdés

1hónapja összejöttem egy sráccal, akibe mostanra szerelmes lettem. Igazából semmi okom nincs arra, hogy azt gondoljam, nem akar velem lenni. Mindig ő ír először nekem msnen, és fel is szokott hívni néha. Ha találkozunk tényleg nagyon kedves, meg akkor úgy érzem, hogy szeret. Ja és mindig hoz nekem vmi édességet. Nemrég szexeltem vele, és a mult héten szex után vmi olyasmit mondott, hogy "jaj..tudod, hogy szeretlek." Én meg erre nem igazán tudtam mit mondani...csak annyit, hogy tessék? Aztán nem akartam elhinni, és rákérdeztem mégegyszer. Erre azt válaszolta hogy 'na jó..kimondom én előbb, hogy szeretlek." Akkor mondtam hogy én is őt. De félek, csak azért mondta először hogy szeret, mert csak úgy kicsúszott véletlenül a száján. Vagy nem akart megbántani..Szerintetek?

Amugy a srác nagyon helyes, vicces, és olyan nehéz elhinnem, hogy pont engem akar. Mikor ittvolt, felhozta h mikor talizzunk legközelebb. Meg megkérdezte hogy hiányozni fog-e nekem, ha elmegy...Nagyjából ennyi. Örülnék ha segítenétek:) Ja és az egyetlen gyanus dolog, amiért azt hiszem kicsit, hogy csak időtöltés vagyok neki, hogy sokat akar velem szexelni. Túl sokat. Na télleg ennyi. :)


2011. aug. 22. 17:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) most egy kicsit megnyugtattál. :)
2011. aug. 22. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!