Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire rizikós egy menő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rizikós egy menő csajjal járni?

Figyelt kérdés
Szerencsére csajozás terén nem állok rosszul, de én az igényes, igazán szép csajokat kedvelem, akikre - 95 %-ban - minden fajta csávó próbál tapadni. Most egy igazi bomba csajjal sikerült össze jönnöm, a problémám az,hogy szinte az összes fiú az ő társaságát keresi, ami, hogy is mondjam, kifejezetten idegesít. És ez még nem is lenne nagy baj, csak hogy a barátnőm a bulizós fajta, akit nem kell kétszer hívnom buliba, ill. inni. Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy félrelép? Nem tudnám elviselni azt, hogy megcsal. Ráadásul egyszer korábbi kapcsolatomban ez már előfordult, és még én voltam mindenki szerint a hibás, meg a rossz, mert a sebészetire küldtem azt a roohadékot akinek engedett az exem. Mindegy, normális válaszokat kérek, előre is köszönöm mindenkinek.
2011. aug. 23. 23:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát épp ezaz ...ha már felforr az agyad akkor miért nem azt küldöd a sebészetire aki megcsalt?az lenne a logikus. vagy tán irigy voltál a másik fiúra hogy akkor ő jobb mint te?
2011. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:08

Majd felnősz és rájössz...


A kérdező Rambónak: 50% esélye van, hogy megcsal. Azt fogadd el, hogy nem lehetsz ott mindig mellette, így vagy megbízol benne, vagy hagyod a fenébe.

2011. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát, engem első csajom kétszer is megcsalt-.- Talán nem kellett volna féltékenykednem. Az is fontos, hogy valamennyire a csaj is küzdjön érted.
2011. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
tudod, olyan mélyre sose süllyednék le, hogy egy lányt megüssek, ezért maradt a 3. fél
2011. aug. 24. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!