Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettétek hogy az erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek hogy az erős akaratú emberek legtöbbje nem csajozós típus?

Figyelt kérdés

magyarul akiben komoly célok vannak,ambiciózus annak nincs/nem volt sok barátnője


csak arra akarok rávilágítani hogy a csajozás ma már az egyfajta leszarlak-szeretlek dolog,persze tisztelet a kivételnek...


ne akarj senki annyira mer akkor nagyon látszik rajtad és ezt a csajok nem szeretik..:O


filozofálgathatunk:)

18f


2011. aug. 27. 12:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

am walk with me. azt is én kérdeztem

jóarc lehetsz:P

2011. aug. 28. 14:10
 22/25 Kapitány_úr ***** válasza:

@Kérdező:

Írtam az első kommentemben, hogy összefüggés van a bulizóscsajozós és az ambiciózus emberek között, de ezek az emberek csak 20 év felett kezdik, mivel addigra már feleannyi energiabefektetést igényel az önképzés/alkotás. Ekkor már belefér az idejükbe az adott időtöltés anélkül, hogy az csökkentené a teljesítményüket szakmai téren.

A "választék" kérdésében részben igazad van, habár ennyire nem vészes a helyzet.

Egy lány akkor jön össze egy fiúval, ha fel tud rá valami miatt nézni. Az viszont igaz, hogy nagyon sok kapcsolat nem jut ezen túl; csak az egzisztencia számít. De ettől függetlenül rengetek olyan nő van, akit tényleg érdekel maga az ember is.

Nem ritka az ilyen, de nem biztos, hogy egy buliban fogsz vele találkozni.

2011. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

nagyon kevés esélyem van arra hogy buliba találkozok vele inkább mondjuk így:(


viszont ha nem buliban akkor hogyan ismerkedjek.ez a nagy kérdés.

2011. aug. 28. 19:43
 24/25 Kapitány_úr ***** válasza:

@Kérdező:

Figyi, amondó vagyok, hogy a szerelmet nem kell erőltetni.

Az efféle "direkt ismerkedések" pedig gyakorlatilag azt takarják.

Lehet, hogy közhelyes meg minden (de semmiféleképp' sem ok nélkül népszerű az az állítás), hogy az igazi szerelemmel váratlanul fogsz megismerkedni. Mész az utcán, iskolában, vagy csak simán vagy valahol, és egyszer csak ott lesz Ő.

Na most persze ehhez hozzácsapnám azt, hogy: nagyon sokan félre értik az "igaz szerelem" fogalmát, mert az ilyen párkapcsolatoknak nem feltétlenül az a lényege, hogy boldogan éljetek, amíg meg nem haltok, hanem esetleg csak valami "lerendezni valótok" van egymással. (tanulás, valaminek a megtapasztalása, stb.)


Ha szimplán a testi kapcsolatra vágysz, akkor menj buliba és kefélj, de ha tényleg a szerelemre vágysz, akkor ne erőltesd. Bármily hihetetlen, tényleg akkor jön, amikor jönnie kell.


Viszont azt nem értem, hogy ez a téma hogy kapcsolódik az eredeti kérdéshez. Szóval te a remete hozzáállásodat az emberekhez ambiciózus, illetve megnemértetthúdemániákus természettel magyarázod, és ezzel próbálod összefüggésbe hozni a "szerelmi életed" sikertelenségét, vagy mi?

... ez nekem erősen önámításnak tűnik. ;)

2011. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

azt hogy lejárassam magam arra nincs szükségem..

én úgy érzem hogy kapcsolatra vágyom.nem kifejezetten testiségre.nyilván az is jobb mint a semmi. de ha szerelmes lennék az jelentené igazán a boldogságot


azért kapcsolódik ide mert ismerkedésre vágyom. olyan emberekkel akik nem a fent említett típusba tartoznak hanem "normálisak"...persze ettől hogy megkérdezem nem lesz sokkal jobb a helyzet..inkább enyhít azon a rossz érzésen amit kivált belőlem ez az egész

2011. aug. 29. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!