Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettétek hogy az erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek hogy az erős akaratú emberek legtöbbje nem csajozós típus?

Figyelt kérdés

magyarul akiben komoly célok vannak,ambiciózus annak nincs/nem volt sok barátnője


csak arra akarok rávilágítani hogy a csajozás ma már az egyfajta leszarlak-szeretlek dolog,persze tisztelet a kivételnek...


ne akarj senki annyira mer akkor nagyon látszik rajtad és ezt a csajok nem szeretik..:O


filozofálgathatunk:)

18f


2011. aug. 27. 12:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha nem nekem, akkor ne marjál ok? Nem vagy még 20, vagy max annyi. Bármit rátennék. Egyszerűen értelmetlen amit idehánytál. Azt mondom, hogy igazat adok az ötödiknek, de nem azért, mert magamra ismertem. Kifejetettem ezért a múltamat, meg a jelenemet. 36 évessel szakítottam éppen, [link] így nézett ki. Tegyünk pontot és ne baszkodjuk a vérnyomásunkat!
2011. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Különben kösz a bókot, hogy Casanova, meg hihetetlen. Nem gondoltam volna. Bár valóban, nem kérdezni járok ide... :-)
2011. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Persze, persze, értelmetlen....

Neked, mert soha nem voltál az az egyéniség, akire ezek a jelzők igazak lennének.

Kitaláltad magadnak, h te ez vagy aztán most meg csodálkozol, h összefutsz ilyen emberekkel és nem értenek veled egyet.

Nem én vagyok az egyetlen hozzászóló, aki leírja, h a kettő nem függ össze, sőt baromság.

A lényeget kihagyod, csak linkelgetsz holmi képeket.

Ez is ellent mond annak, amiről magyarázol, hiszen eddig jöttél, h téged aztán nem érdekel Pam Anderson, erre most meg belinkelsz egy jófajta suncit.

Hogy van ez?

2011. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12:36-os kettőt, 14:25-öset 14:55-ösöet és 14:58-asat írtam én, egy kiba.szott ember. Ha ezek után, valami nem tiszta, veréb vagy. De már így is, viszont jó sunci bíber hülyegyerek tessék, legyen mire verned, én kidobtam: [link] A fényképező dátumozás nem lett beállítva, azért mutat farsot. 2 hónapos képek. Se agyad, se karod, se tököd te szerencsétlen.
2011. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Még a ge.cinyom is ott van a seggén.



Netkemény. :-)

2011. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Pont.
2011. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Kapitány_úr ***** válasza:

Jhesszusfasza, micsoda kifinomult vélemények versengenek itt egymással pixelekért a képernyőn :3


Egy ambiciózus embert az esetek nagy részében egyszerűen nem motiválja, tizenéves korában, egy-egy ilyen szerelmi kapcsolat. Időt, energiát és igen, figyelmet is igényel, ami - logikusan levezetve - időt, energiát és figyelmet von el a kedves delikvens fontosnak vélt tanulási és alkotási feladata felől.

Előfordul ugyan (még mindig a tizenéves korosztályról beszélek), hogy némelyikben hirtelen fellobban a vágy, de ezek a kapcsolatok - ha az illető tényleg ambiciózus - nem tartanak sokáig, legfeljebb akkor, ha a társ _elég_ megértő és türelmes.

Ezeknek az embereknek az életében huszonéves koruk felett szokott kezdődni a "párkapcsolatosdi", annál az egyszerű oknál fogva, hogy ekkora - ha elég szorgalmasak voltak - nem kell minden energiájukat a tanulásra/önképzésre fordítani, hanem képesek kényelembe helyezkedni, ill. ilyesféle "alternatív tevékenységet" folytatni.

A kefélőgépek általában azokból lesznek, akik már tizenéves korukban is képesek voltak kevesebb energiabefektetéssel, de hatékonyan/hatékonyabban fejlődni, és bele is fért volna az idejükbe egy-egy barátnő, csak vagy a nők nem néztek rá szerelmi társként, vagy magának az illetőnek voltak komplexusai magával szemben, amiket aztán később vezet le.


Nem az a mérvadó, hogy képes vagy-e szerelembe esni, hanem hogy a szerelem elbódít-e annyira, hogy csökkentse a teljesítményedet a kötelességeid elvégzésében.

2011. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

a kérdést azért tettem fel .mer azt veszem észre hogy a korombeli srácok(akik nem folytatnak semmilyen komolyabb tevékenységet évek óta), akik buliznak egész éjjel. őket tartom gyenge akaratúnak ,akiknek nem kell semmi se annyira.

mindenre azt mondják "jólvan legyen", de ha nem lesz az sem baj annyira, mivel LESZ.rják


én nem tudom ezt megtenni akaratlanul, csak is tudatosan ,próbálok leszrni dolgokat amiket le kell ahhoz hogy jól érezzem magam az iskolában vagy egyáltalán nagyobb társaságban. ha nem teszem azt veszem észre magamon hogy nagyon rosszul esik hogy nem vesznek figyelembe.ezért inkább tudatosan nem törődöm vele és úgy jobb.


ezt leginkább az érti aki átélt már hasonlót és nem csak a hülyeségre vágyik hanem értelmes beszélgetésekre is(sajnos olyan időket élünk ahol ezek a dolgok nem elfogadottabbak hanem minél nagyon hülyeséget és akkor menő csávók vagyunk)

2011. aug. 27. 20:32
 19/25 Kapitány_úr ***** válasza:

@Kérdező:

Ember, előbb tanulj meg írni, olvasni, fogalmazni, mielőtt kérést teszel fel - vagy válaszolsz -, mert kb. 10 csilliószor kell átolvasni, mire megértem, mit akarsz kifejezni.


Az általad emlegetett "bulizós" emberekhez annyit, hogy ők szellemileg még igencsak éretlenek, illetve a meglévő komplexusaikat próbálják elrejteni a különféle szenvedélyeik/"leszarom"-hozzáállásuk alá ("nem is olyan vészes" a két opció között húzódó szakadék :D).

Feltehetőleg nem éltek meg olyan - mondjuk így - időszakokat az életükben, ahol az érzelmi fejlettség különösebb értéket képviselne. Viszont ez semmilyen formában nem függ össze a "túlzott" ambíciókkal.

Az ambiciózus ember megtanul uralkodni az érzelmein oly' módon, hogy azok ne gátolják őt meg a különféle alkotási folyamataiban.


A te száladat viszont abszolút nem értem. Szóval, ööö... számodra a párkapcsolati téma nem foglal el helyet az "értelmes időtöltés"-kategóriában, vagy mi?

2011. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

bocs. nem olvastam vissza mit írtam ,néha csak leírom a gondolataimat és nem tudom értelmesen összekötni..de itt most nem ez a lényeg


kicsit erős a párhuzam(bulizik és ambiciózus) én is észlelem.de én ezt tapasztalom hogy van köze egymáshoz. persze van 1000 meg 1000 kivétel de a nagyja ilyen


nem tudom hogyan jött ez le neked hogy unalmasnak vélem a párkapcsolati témát.nem így van, nagyon is szeretnék barátnőt.de mint említettem(vagy most mondom) nem vagyok az a tipikus lányok kedvence típus.nem arra neveltek. és ezzel nem ürügyet próbálok keresni hogy miért ne legyen barátnőm csak azt szeretném kifejezni, hogy ma az a helyzet hogy vannak a jópasik( húú minden csaj oda van érte, 1 hónap után szakítanak), a jócsajok(akiket csak nagyon meggyőző dumával,kiállással lehet megszerezni persze ennek is pár hónap után vége)..magyarul sz.r a választék. a legtöbb ember hülyén gondolkodik.felszínesség az úr


tartsunk engem ambiciózusnak meg van a nép aki a mának él. ez a gondom..


tudom elég sok baromságot.összefüggéstelen mondatokat írtam,ha valamit mégis sikerült kihámozni belőle. örülnék válaszoknak:)

2011. aug. 28. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!