Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúban elmúlik a szerelem egy lány iránt, akkor?

Figyelt kérdés
Lehet még szerelmes a lányba újra, ha a lány mindent elkövet érte? Ha elutasítják, mikor megpróbálja az exet visszaszerezni, nem kezd el nyomulni,de küzd még érte. Sikerülhet?
2011. aug. 27. 20:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kerssed azért sokat ,de ne ess át a paci túloldalára...

A másik pedig ,be kell bizonyítanod ,hogy érdemes vagy arra hogy vele legyél.

2011. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nos az a helyzet, hogy vele nagyjából az történt, mint veled, kedves 16 éves válaszoló, hogy nem szeretted a barátnőd. Csak nála ez konkrétabb dolog miatt volt, mert nagyon megbántottam, ráadásul kevés volt a találkozás. Most megkerestem újra, fél éve semmit nem beszélünk, és teljesen lerohantam, és bejelentette, hogy nem akarja újra kezdeni, fél, hogy megint ez lenne. De nála a vonzódás és hasonlók megvannak, de nincs kedve a kapcsolathoz, az újabb csalódáshoz, és nem akar megbántani. Azt nem ajánlottam fel neki, hogy legyünk barátok, de azért nagyon kedves volt velem. Szerintetek mit tegyek? Azon kívül, hogy hagyjam békén és felejtsem el, mert ezt nem tudom...
2011. aug. 28. 10:39
 13/18 anonim ***** válasza:

van egy nagyon jó ötletem...ha nem akar kapcsolatba belemenni akkor csak mond meg neki hogy legalább dugni járjatok össze és legalább ő is szabad marad....

ha ebbe beene lessz akkor több esély lessz egyx idő után kibékülnöd...

ha nagyon megbántottad vagy megcsaltad akkor nem érdemes szórakoznod....elcseszted,hát akkor viseld következméyeit...

sok sikert!

2011. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
:/ még nem volt dugás, de azért köszi
2011. aug. 28. 16:13
 15/18 anonim ***** válasza:

uhh..miaz hogy még nem volt dugás???

ez így elég gyééér...

na akkor most felajánlhatod neki a szüzességed....

:)

2011. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
na jó, nem kell ezen szórakozni , segítő válaszokat szeretnék! :)
2011. aug. 28. 21:34
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem reménytelen ugyanaz úgysem lesz mint a legelején, maximum szexel lehet újra a régivé tenni a dolgot és amikor megkapod azt az orális szájmunkát amit tényleg azért tesz hogy boldog légy talán onnan
2011. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja 19/F voltam
2011. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!