Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kell azon kiakadni, ha letapiz a pasitok?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 3 hete jár a pasijával.(14L,15F)A pasi nemakar vele lefeküdni de a barátnőm tökre kiakadt hogy a pasija letapizta. Nemtudom ez mér olyan nagy dolog. Most komolyan az nem a világ ha megfogja a seggét:S
2011. aug. 29. 19:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Énis ezt mondtam neki, amikor meglepődött h hagytam a pasimnak h csók közbe letapizzon. Pedig nemis vallásos. Azthiszi h a szülei kiakadnának, mer az anyja 20 éves koráig nemis nagyon beszélt a fiúkkal
2011. aug. 29. 19:20
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Mert mások elött nem illik tapizzon le nyugodtan de ne tömegben mások elött hanem amikor ketteben vagyunk Na meg azért a szüleim elött bocs de én sem csókolóznék!Sőt én nem tartom azt sem helyesnek amikor egymás szájában vannak és cuppognak mondjuk tömegnyomoros buszon!Ha tömegben kezdte el csinálni akkor megértem a barátnőd!
2011. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bár mondjuk én nem akadtam volna ki de azért én is elmondtam volna!
2011. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem mások előtt, kettesben voltak
2011. aug. 29. 19:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Nőjön fel és utána pasizzon. Ha már együtt van valakivel akkor engedjen neki bizonyos dolgokat. Egy tapizás nem nagy cucc.
2011. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
Azért van kiakadva, mert fiatal. Meg attól függ, hogy csinálja, ha csókolózás közben odacsúszik a keze, az még elmegy, de ha mondjuk csak úgy hátulról megmarkolja, mert olyan kedve volt, az nekem se esne jól.
2011. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Úristen... 14 éves lányról van szó:O. Eszem megáll,hogy egy 14 éves kislány ideírta,hogy ő élvezné,és felpontozták. Úristen:'O. Hol tartunk.

15L

2013. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!