Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első találkozás, randi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás, randi, kérdés. Az a kérdés hogy jól döntöttem vagy sem?

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem, megismertem egy csajt, interneten keresztül, úgy mond annyira jól csináltam mindent, pár nap múlva már mondta nekem hogy "szeretlek", utána azt értem el hogy hiányozzak neki úgy hogy még sosem látott engem. Eljött az idő hogy találkozunk, ő egy másik városban él, ahova én suli közben feljárok, mert ott sulizok... Azelőtti este szóltam neki hogy megyek abba a városba ahol ő is lakik, és jó volna ha találkoznánk...Ő erre azzal válaszolt hogy ő is szeretné, valamint ha nem mennek el a szüleivel semerre,akkor tudunk majd találkozni..Eljött az a nap mikor oda kerültünk hogy találkozunk, de én egész nap nem kerestem fel őt, nem hívtam és nem is beszéltem vele... Arra gondoltam hogy ha nagyon akarna találkozni velem, akkor ő is ugyan úgy fel tudna keresni engem, mind én őt, feltudna hívni, tudna írni smst..Vagy akármi..De ő ezt nem tette, így én sem kerestem őt fel... Mitszóltók? Hibát követtem el, vagy nem?
2011. aug. 30. 12:52
1 2
 11/13 BlackSword ***** válasza:
Attól még jól esett volna, ha felhívod... Legyél már Férfi!!!
2011. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most már nem kellene, kimagyaráztam magam, nem haragszik rám, szerencsém volt. Ezen is túl vagyok, elmagyaráztam neki mindent...Kicsit hülye helyzetbe hoztam magam..De megtörténik..De túlvagyok rajta..igaz kicsit kipirosodtam, melegem lett..De ezzel jár
2011. aug. 30. 13:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Eléggé elszúrtad. :/ Mi van ha a lánynál nem volt ott a telefonja mert pl azt akarta, hogy nyugiba lehessetek együtt kicsit?:/ én is párkapcsolatba vagyok csak az én barátom az ország másik felébe lakik, és mi is neten ismerkedtünk meg. az első találkozásnál útközbe csomószor hívott hogy akkor hol találkozzunk meg ilyenek. Ha azt tette volna, amit te lehet, hogy elszúrta volna minden esélyét... ha mázlid van, akkor Te kapsz még egyet.
2011. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!