Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jött még össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött még össze egy párkapcsolatom sem? 21/F

Figyelt kérdés
Ma is láttam a buszmegállóban egy szerelmes párt, csókolóztak, ölelkeztek és, ahogy ezt látom, mindig rám tör az érzés, hogy de jó lenne, ha én nekem is lenne egy lány, akivel kölcsönösem imádnánk egymást. Ilyenkor szomorú leszek, mert sajnos nem merek odamenni élőben egy lányhoz sem max bámulom őket haveri körrel. Annyi sok szép lány van, aki nagyon tetszik nekem és szívesen ismerkednék is, de egyszerűen nem tudom hogyan kezdeményezzek és sajnos nincs elég önbizalmam sem, azt gondolom, hog ynincs esélyem úgy sem egy ilyen szép lánynál. Pedig azt mondják, hogy nem vagyok ronda, meg simán lehetne esélyem, de ha jellemre ennyire betoji vagyok, hát így már totál 0 az esélyem, hiszem meg sem tudom próbálni, igazából nem tudok jó szövegeket sem, amivel lehetne csajoknál próbálkozni. Sajnos már 20-on túl vagyok és ez is egyre jobban frusztrál, félek, hogy ha így haladok még 30 éves koromra sem lesz barátnőm, akit szerethetnék és ő is szeretne engem. Annyira szeretgetős típus vagyok, ezt tudom, ha lenne egy lány, aki szeretne engem , én sem hagynám viszonzatlanul. De sajnos ezek csak álmok...
2011. aug. 30. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, tudom miről beszélsz:D Én se merek odamenni egy csajhoz se, pedig nálam sincs semmi probléma ami miatt félnem kéne(sem külsőleg, sem belsőleg).

Talán, ha egyértelműen jelezné egy lány, hogy bejövök neki, talán akkor odamennék.

Szar helyzet... Pedig muszáj lesz valamit kitalálni, mert egy csaj se fog odajönni hozzám:D

22F

2011. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

De a legrosszabb, hogy szinte minden második lány megtetszik külsőre, szinte beleszeretek, olyan szépek (vékonyabb, alacsony, de formás lányokért megőrülök), tudni kell, hogy az egyik legnagyobb város utcáit járom nap, mint nap, szóval nagyon nagy a választék.


De akkor sem tudnék odamenni hozzájuk dumálgatni, hiába akarom, egyszerűen leblokkolok, előjönnek a félelmek, a visszautasítástól, meg a beégéstől és, hogy mit is képzelek én magamról egyáltalán gondolatok kavarognak a fejemben. Haverommal próbáltuk ketten, de ő is nyuszi ilyen téren, csak a pia változtatott eddig még csak bátor férfivá, igaz egyben nagyon hülyévé is és így nem is értem el sikereket,mint láthatjátok, különben e kérdést sem tettem volna fel, de nem is így akarom a barátnőm megszerezni iszákos idiótaként.

2011. aug. 30. 22:02
 13/14 anonim ***** válasza:

"tudni kell, hogy az egyik legnagyobb város utcáit járom nap, mint nap, szóval nagyon nagy a választék."

Én meg a legnagyobb város utcáit, igaz nem minden nap:D

Előző 22F vagyok.

2011. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
08-30 21:45 vagyok :) És mi van akkor ha beégsz? Ha tudnád hogy én hányszor égtem már be. Persze nem úgy, hogy odamentem valakihez, de mi lányok is épp úgy be tudunk égni mint ti fiúk :) Ne parázz rá a dologra, odamész és dumálsz velük. Nem kell görcsösen akarni. Csak lazán. Lehet hogy már egy jó pár csajszit elmulasztottál emiatt. Ha meg tényleg annyira félsz, akkor először csak szemezz a csajjal, messziről "mérd fel a terepet", és ha úgy látod hogy bejössz neki, akkor menj oda. Általános dologról kezdj el vele beszélgetni, filmekről, zenékről, hobbiról. Ne félj, mert ha berezelsz, akkor csak hebegni habogni fogsz. Ha meg iszol, akkor szerintem hanyagold, mert sokan nem viselik jól, főleg ha a lány józan. De ha ő is spicces egy kicsit, akkor talán könnyebben fog menni :)
2011. szept. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!