Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim folyamatosan csak basztat, és az önértékelésem már lassan 0. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok itt,hogy folyamatosan azt mondja a ruháimra,hogy "hát gyönyörű...",vagy ha valami újdonságot csinálok a hajammal (nem csak egyszerűen felkötöm) akkor is leszarozza meg kinevet, meg mindig talál bennem valami hibát,amiről azt állítja,hogy "más pasi emiatt dobott volna,de én nem mert nem azért vagyok veled.." a legutóbbi ilyen pl. abból alakult ki,hogy nem megy a legjobban a lovagló póz,erre ő azt állítja hogy mások dobtak volna,mert a pasiknak az a kedvencük,de ő nem a szexet nézi. Ez kb olyan mintha azt mondta volna,hogy szar vagy az ágyban,de így szeretlek.Arról nem is beszélve,hogy szabályokat szab meg,amikből nem hajlandó engedni,és amikor azt mondom szakítsunk,én vagyok a hibás,mert nem szeretem annyira,hogy betartsam,hogy ne köszönjek pasiknak és ne beszéljek velük,ne vegyek fel rövidgatyát,ne fessem magam stb.. és még felét sem mondtam el.mi a helyes megoldás? félek,ha szakítanánk,akkor igaza lenne és tényleg mindenki csak a szexért érdeklődne irántam aztán meg dobnának,átvernének meg stb.nem foglalkozna velem senki. mert azért mellette mégis biztonságban érzem magam.direkt ezt akarja velem elhitetni?
2011. aug. 31. 22:04
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%

Keress egy rendes fiút, ő legalább megbecsülne.


Ha tudnád hány magányos fiú szeretne barátnőt.


Akinek könnyen jönnek a csajok az sosem fog egyet sem igazán megbecsülni és tisztelni, de akinek mondjuk a külseje miatt, magassága miatt sokkal nehezebb nőt szereznie ezerszer jobban meg fogja becsülnia azt a lányt, aki végül őt választotta. :D

2011. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ezt akarja veled elhitetni! ő keress benned fedezéket, nem te benne.elveszi az önbizalmad, elhiteti veled hogy másnak úgyse kellenél,m ezért hát azt hiszi biztosan vele maradsz...érzelmi zsarolás.tedd vele ugyanezt, vagy hagyd ott, vagy csak kezdj összepakolni és talán akkor észbe kap mikor majd jól leosztod a fejét :)hidd el kellenél másnak is a szabályait meg xard le, vagy te is alakíts ki szabályokat! :)
2011. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátot egy érzéketlen tahó. Jobb ha minél előbb kidobod az ilyen őslényeket. Ne bántson téged az a f.. kalap. Ha nem tetszik neki valami, nem muszáj veled lennie.

Van olyan ember, aki a külsőd és a belsőd is tudja értékelni. Ez a f.. szerintem ha dobod jön majd ide bőgni, ha egyáltalán van szíve, hogy a nőknek csak a külső számít vagy valami hasonló szar szöveggel. Bár szerintem az ilyen csak játszik a nőkkel, mert ennyire sötét gyökér nem lehet.

2011. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az ilyet minél előbb ott kell hagyni. Nem szeret, hanem a rabszolgájává akar tenni téged. Biztosan találnál jobbat nála. Ne hagyd, hogy tönkre tegyen, többet érsz ennél!


Sok sikert!

2011. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy igen de ha nem is, a másik lehetőség az marad, hogy szimplán csak s*ggfej. de úgy veszem észre már elhitette veled azt, hogy te senkinek nem lennél elég jó rajta kívül. a helyedben dobnám ezt a kapcsolatot azonnal, mert a fiu nem szeret eléggé, megaláz, és ha ilyennel vagy ehhez szoksz hozzá, leértekeled saját magadat.

a szerelem nem ilyen kedves kérdező, ne hagyd hogy bárki is tiszteletlen legyen veled! az, aki szeret nem mondd ilyeneket és nem is gondol!

2011. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem őszinteség, hanem taplóság. De ha így gondolja, ne maradj egy ilyen emberrel. Szerintem millió másik pasi ugrana rád és nem csa a külsőd miatt.
2011. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá akarsz menni feleségül? Ugye válaszoltam. :-)
2011. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

a lovaglós pózig olvastam el....te totál hülye vagy dobd már a francba ki ez a madár????


de te is 1 jó nagy gyökér vagy, hogy ezt még eltörted neki......

2011. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
2011. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok??????
2011. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!