Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim folyamatosan csak basztat, és az önértékelésem már lassan 0. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok itt,hogy folyamatosan azt mondja a ruháimra,hogy "hát gyönyörű...",vagy ha valami újdonságot csinálok a hajammal (nem csak egyszerűen felkötöm) akkor is leszarozza meg kinevet, meg mindig talál bennem valami hibát,amiről azt állítja,hogy "más pasi emiatt dobott volna,de én nem mert nem azért vagyok veled.." a legutóbbi ilyen pl. abból alakult ki,hogy nem megy a legjobban a lovagló póz,erre ő azt állítja hogy mások dobtak volna,mert a pasiknak az a kedvencük,de ő nem a szexet nézi. Ez kb olyan mintha azt mondta volna,hogy szar vagy az ágyban,de így szeretlek.Arról nem is beszélve,hogy szabályokat szab meg,amikből nem hajlandó engedni,és amikor azt mondom szakítsunk,én vagyok a hibás,mert nem szeretem annyira,hogy betartsam,hogy ne köszönjek pasiknak és ne beszéljek velük,ne vegyek fel rövidgatyát,ne fessem magam stb.. és még felét sem mondtam el.mi a helyes megoldás? félek,ha szakítanánk,akkor igaza lenne és tényleg mindenki csak a szexért érdeklődne irántam aztán meg dobnának,átvernének meg stb.nem foglalkozna velem senki. mert azért mellette mégis biztonságban érzem magam.direkt ezt akarja velem elhitetni?
2011. aug. 31. 22:04
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elhidd már egy szavát is, csak így akár magához láncolni. Gondolom másképp nem tudna megtartani, így elhiteti Veled, hogy másnak nem kellenél, na meg, hogy ő lenne a főnyeremény. lol. Nálam egy párkapcsolat nem a zsarolásról, megalázásról szól. Én biztos nem lennék együtt egy ilyen emberrel ha örökre egyedül lennék sem.
2011. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
esküszöm odáig jutottam,hogy a suliba sminklemosót viszek magammal,csak hogy nehogy lássa hogy ki voltam festve.
2011. aug. 31. 23:04
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
És a suliban nincs valaki más, akinek tetszel?
2011. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Ne butáskodj már...És egy megalázó szavát se hidd el. Ha szeret téged, elfogad olyannak, amilyen vagy. Elhiszem, hogy sézp vagy smink nélkül egy szakadt fehér rongyban is, de ha te olyan ruhákban érzed magad jól, amik nőiesebbek, akkor csak nyugodtan. Olyan legyél, amilyen szeretnél! Ahogy jól érzed magad! A féltékeny ribancozókkal ne foglalkozz, a k..csög paliddal sem. Keressen magának másik nőt, ha akar. Bár szerintem szembe fogják köpni, röhögni sokan. Lehet rajtad akar most bosszút állni a sok fájdalomért.
2011. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem illik ilyet kérdezni, de megtudhatom, hogy hány éves vagy?

Egy képet is szívesen látnék rólad.

Te döntöd el, hogy elmondod, küldöl stb... Nem baj, ha nem.

A korod csak úgy érdekel, viszont a képedről ha akarod véleményt is mondok.

2011. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon birom a szexis (nem kóqrvás) csajokat az én barátnőm nem annyira szeret kihívóan öltözködni, de már sokat fejlődött. :) Sminkelni nem nagyon szokta magát.


Küldhetnél magadról egy képet csak, hogy lássuk hogyan nézel ki. Ha nem akarsz nyilvánosan akkor privátban.

Semmi meztelenség nem kell csak egy normális lehetőleg egészalakos ruhás kép. Ha tudsz úgy ahogy szeretsz öltözködni. Tehát ahogy TE érzed jól magad.


A pasid meg elég bunkó és gyökér típus. Biztos, hogy valami kisebbségi komplexusa van, azok szoktak így beszélni.


32F

2011. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nem lenne kedved privátban beszélgetni? Nekem nyugodtan írhatsz.
2011. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
77%
rúgd tökön és hidd el többet nem fogja ezt csinálni
2011. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Szia! figyelj ezt a pasik azonnal dobni kell. én el nem tudnám viselni ha mindenért beszólna a párom...ez egyenesen rémes...és megnyugtatlak, én még nem találkoztam ilyen köcsög pasival, szerintem te is nyugodtan keress valaki mást, ennél csak jobb lehet hidd el....
2011. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

A pasid egy szar alak,és tudja magáról,ezért akarja elhitetni,h te is az vagy,h vele maradj,mert úgyse találsz senkit.Hagyd ott,ne pazarold rá a legszebb éveid,gondlom nem vagy túl idős,ha iskolába jársz még.Előtted az élet,és hidd el,h milliószor jobb pasit fogsz találni nála,aki a tenyerén fog hordozni.És ne értékeld alul magad,látatlanban biztos vagyok benne,h nagyon helyes csaj vagy.:)

20/L

2011. szept. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!