Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim folyamatosan csak basztat, és az önértékelésem már lassan 0. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok itt,hogy folyamatosan azt mondja a ruháimra,hogy "hát gyönyörű...",vagy ha valami újdonságot csinálok a hajammal (nem csak egyszerűen felkötöm) akkor is leszarozza meg kinevet, meg mindig talál bennem valami hibát,amiről azt állítja,hogy "más pasi emiatt dobott volna,de én nem mert nem azért vagyok veled.." a legutóbbi ilyen pl. abból alakult ki,hogy nem megy a legjobban a lovagló póz,erre ő azt állítja hogy mások dobtak volna,mert a pasiknak az a kedvencük,de ő nem a szexet nézi. Ez kb olyan mintha azt mondta volna,hogy szar vagy az ágyban,de így szeretlek.Arról nem is beszélve,hogy szabályokat szab meg,amikből nem hajlandó engedni,és amikor azt mondom szakítsunk,én vagyok a hibás,mert nem szeretem annyira,hogy betartsam,hogy ne köszönjek pasiknak és ne beszéljek velük,ne vegyek fel rövidgatyát,ne fessem magam stb.. és még felét sem mondtam el.mi a helyes megoldás? félek,ha szakítanánk,akkor igaza lenne és tényleg mindenki csak a szexért érdeklődne irántam aztán meg dobnának,átvernének meg stb.nem foglalkozna velem senki. mert azért mellette mégis biztonságban érzem magam.direkt ezt akarja velem elhitetni?
2011. aug. 31. 22:04
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:16


Jó a zene:)


Egyébként kérdező, szerinted is olyan értékes a barátod, mint amilyennek modnja magát????

Írd össze, mi a jó benne és mi a rossz.

Hidd el, rengeteg tulajdonsága másban is megtalálható. Jó is, rossz is. De nem érzed magad jól. Vagy egy olyan kapcsolatod lesz, amiben hányi fogsz egy kis seggdugótól vagy pedig képzeld el, milyen lesz, ha vakon fogsz engedelmeskedni egy ilyennek, mint egy rongy. Hosszútávú jövőt akarsz ezzel az emberrel???

2011. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. még mindig a videón vagyok kiakadva..esküszöm az a szöveg: mondtam valamit,öltözz át,töröld le a sminket,úgy nézel ki mint egy k*a..mindet hallottam már.
2011. aug. 31. 22:27
 23/52 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted egy ilyen embernek igaza van?

nincs.

2011. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ember. Ez egy SENKI, aki el akarja magával hitetni, hogy itt aztán ő a minden. Minél hamarabb keress valaki mást, aki meg is fog becsülni.
2011. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg egy szemét, beteg, tuskó...

Vagy annyira primitív, hogy azt hiszi, hogy ezzel jót tesz neked, vagy ösztönöz, hogy bizonyíts neki.

2011. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 BlacktigerXXX ***** válasza:
100%

Hehe. ez jutott eszembe mikor belinkeltem a videót. :D


keress olyan hapsit mint én. én mindig minél rövidebb szoknyáért könyörgök. :)

2011. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
eddig jó munkát végzett mert ezek alapján az önbizalmadat és az önbecsülésedet letörte elég rendesen.
2011. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

már bocis, de te sem vagy értelmesebb nála, ha vele maradsz. mondhatnám azt is, hogy ha nem dobod, akkor megérdemlitek egymást.

vedd már észre, hogy egy gyökér. mégis mit szeretsz benne?

ha meg ezek után vele maradsz, akkor ne itt sírj, mert nem lehet rajtad segíteni.

bocs, hogy kicsit nyers voltam, de ez az igazság.

2011. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
még mindig a vidin röhögök XD, nem értelek titeket, miért nem húztok ilyen a p*csába, netán túszul ejti a családod vagy mi? Egyetlen tippem, hogy a lelked mélyén élvezed (azért remélem nem így van). Választ nem írok, mindenki leírta már
2011. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

BlacktigerXXX


nem azt akarom hogy a miniszoknyáért könyörögjön de azt se hogy egy combközépig érő farmer miatt azt mondja hogy mekkora ribancnak nézek így ki. annyira irigylem azokat a lányokat,akik büszkén,magas sarkúban szépen vonulnak végig a pasijuk mellett. persze nem akarok teljesen ilyen lenni de néha jó lenne

2011. aug. 31. 23:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!