Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim folyamatosan csak basztat, és az önértékelésem már lassan 0. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok itt,hogy folyamatosan azt mondja a ruháimra,hogy "hát gyönyörű...",vagy ha valami újdonságot csinálok a hajammal (nem csak egyszerűen felkötöm) akkor is leszarozza meg kinevet, meg mindig talál bennem valami hibát,amiről azt állítja,hogy "más pasi emiatt dobott volna,de én nem mert nem azért vagyok veled.." a legutóbbi ilyen pl. abból alakult ki,hogy nem megy a legjobban a lovagló póz,erre ő azt állítja hogy mások dobtak volna,mert a pasiknak az a kedvencük,de ő nem a szexet nézi. Ez kb olyan mintha azt mondta volna,hogy szar vagy az ágyban,de így szeretlek.Arról nem is beszélve,hogy szabályokat szab meg,amikből nem hajlandó engedni,és amikor azt mondom szakítsunk,én vagyok a hibás,mert nem szeretem annyira,hogy betartsam,hogy ne köszönjek pasiknak és ne beszéljek velük,ne vegyek fel rövidgatyát,ne fessem magam stb.. és még felét sem mondtam el.mi a helyes megoldás? félek,ha szakítanánk,akkor igaza lenne és tényleg mindenki csak a szexért érdeklődne irántam aztán meg dobnának,átvernének meg stb.nem foglalkozna velem senki. mert azért mellette mégis biztonságban érzem magam.direkt ezt akarja velem elhitetni?
2011. aug. 31. 22:04
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a 2. azt írta,hogy én is alakítsak ki szabályokat,meg én is zsaroljam érzelmileg. ezt meg lehetne tenni,de az meg már milyen kapcsolat,ahol egyikőnk sem érzi jól magát?
2011. aug. 31. 22:13
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Legyen eszed kérdező, hagyd ott! Az ilyen ember nem normális...
2011. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
ja és mellesleg ő azt mondja,hogy bezzeg ő bármit megtenne értem,betartana mindent. én mégsem szeretek neki szabályokat szabni,azt akarom hogy boldog legyen. amikor mondok valamit,hogy mit ne csináljon vagy ilyesmi,az nem is azért van mert én annyira meg akarom tiltani neki,hanem azért mert ő is ezt csinálja.
2011. aug. 31. 22:15
 14/52 BlacktigerXXX ***** válasza:
2011. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: Nehogy azt hidd ám, hogy Te nem fogsz kelleni senkinek. A barátod egy szerencsétlen barom, és ezt ő is tudja magáról, ezért igyekszik veled elhitetni, hogy csakis ő képes eltűrni téged.


Plusz kapsz tőlem is egy zenét. :)

http://www.youtube.com/watch?v=gEFFi2HdFJw

2011. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
55%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:16


xDD

Na az ilyen embereket kellene kivégezni.

2011. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
azt mondja,minden barátnője visszasírja mai napig,és mindenkit ő dobott és mindenki rájött hogy mekkora hülyék voltak hogy elvesztették ŐT. meg ilyesmi..
2011. aug. 31. 22:21
 18/52 A kérdező kommentje:
uhh a Joshi Bharatos videó...kicsit durva de kb dettó. smink,ruha beszólás...
2011. aug. 31. 22:22
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létemre mondom neked minnél előbb szakadj el tőle, olyan érzésed lesz mint pokolból a menybe lennél hirtelen, vissza fognak jönni a "színek" az életedbe... én örülök h így jártam...
2011. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott. nem éri meg, hogy folyamatosan megalázzon. fel kéne pofozni.
2011. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!