Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még soha nem voltam szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem voltam szerelmes (? )

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, lassan 17, még soha nem néztem úgy egy lányra hogy szerelmes lennék bele, nem tudom milyen érzés lehet amikor vágyunk tőle egy csókot, vagy csak azt hogy mellette lehessünk .

Ti mikor éreztétek először ezt az érzést?


2011. szept. 4. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi sem tudjuk, itt senki nem volt még szerelmes. Mi csak k×runk mint a nyulak.
2011. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jobb is ..
2011. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én meg már eleve bzusnak tekintem amit ide leírtál. Számomra túlságosan is..lol... De én nem vagyok normális ember, tehát nyugi ez nem mérvadó :D


Amúgy én 30 évesen vagyok úgy mint te, csak én egyáltalán nem vágyakozok ezekre az érzésekre, sőt...

2011. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én csaj vgyok,és 15 évesen éreztem először.
2011. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor szerelmes lettem akkor..


Ismerkedj lányokkal, sokkal és talán az egyikkel kialakul valami..

2011. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!