Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban élők! Veletek is megesik hasonló? Normális dolog ez? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 éve vagyunk együtt de külön élünk.Legutóbb 2 napot voltam nála és a 2 nap alatt nem csókolt meg 1X-r sem úgy igazán.Tudom hogy máshol járt az esze munka helyi gondok miatt de ilyen még sohasem fordult elő.Valamint egész nap csak ül mostanság a gép előtt meg az ügyeit intézi.Még is hív hogy menjek át hozzá mert azt mondja hogy örűl nekem,de rend szerint max 1 filmet nézünk meg este amúgy meg csak ülök ott hozzá szólni is alig lehet és szeretkezni is alig akar sőt mindig én kezdeményezek és sokszor érzem hogy ilyen na jó szinten megy a dolog.Mit tennétek a helyemben?Ti hogy vészelitek át a hétköznapokat?
2011. szept. 4. 20:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem tudom. kérdezd meg tőle :S bár a válasz mindig a semmi olyenkor :DDD
2011. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
és miért szakítottatok?Mi történt?
2011. szept. 4. 21:39
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát amit irtál te is..

Elegem lett... Nem azért mentem hozzá, hogy a tévét nézzem azt tudom otthon is... nem csináltunk kb semmit 1ütt. sose akart szexelni én meg nem fogom mindig "megerőszakolni"... Én azt éreztem, h kötelességböl csinálta csak velem azt is ritkán... Nekem ez nem kellett. Beszéltünk róla azt mondta nincs semmi. O.o na ezt huztok jódarabig...És szakitottam a végén. Szerintem elmult a szerelem kész ennyi volt. =(((

2011. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
oh sajnálom:(hát velünk máskor jó a szex meg igazából nekem szakításon nem jár az eszem csak tanácstalan vagyok.Nem tudom hogy hogyan segíthetnék neki meg hiányolom őt szorítanám csak magamhoz úgy hiányzik már néha de akkor is megölel és már rohan el
2011. szept. 4. 21:55
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát beszéljétek meg :) Remélem változik a helyzet :)
2011. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
az a baj hogy megbeszéltük már ezt hisz visszatérő dolog és mérges lenne ha most elkezdenék problémázni olyanon amit már megbeszéltünk sokszor.De hiába beszéltük meg a helyzet attól még nem változott.(1 eset:azt mondta hogy ne várjam hogy rajtam lógjon éjjel nappal minden szabad idejét velem tölti nem viccből ül a gép elött,dolga van 2. eset mikor nem volt dolga:informálódok de itt vagyok veled itt voltam egész nap de nekem kell néha egy kicsit egyedül is lenni.Ekkor meg kérdeztem hogy de akkor miért akarja hogy jöjjek nem muszáj minden hétvégén nála lennem erre azt a választ kaptam hogy mert szereti ha ott vagyok szeret velem lenni jó látni meg tudni rólam)szóval megbeszéltük ezeket de attól még nem lesz ez másképp és tanácstalan vagyok hogy mit tehetnék hogyan lehetne itt kompromisszumot kötni?Hogy ő se érezze rosszul magát meg én se
2011. szept. 4. 22:14
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben most hagynàm, hogy intézze a dolgàt. Megvàrnàm, hogy valóban hiànyozni fogok neki, még akkor sem mennék ha hiv. Nem értem minek hiv, ha nagyon elfoglalt.Persze, hogy furcsàn jön ki neked, hogy még csak meg sem puszil és valóban nem talàlkoztok mindennap.
2011. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 josek ***** válasza:
De miért nem akkor végzi a dolgát amikor nem vagy ott? tök tuskó, ne menj hozzá ahogy már irta valaki és ráébred, vagy nem, ha hiányzol neki az jó de lehet csak a megszokás, ha meg nem hiányol akkor az sz@r ügy,
2011. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát akkor is végzi a dolgát mikor nem vagyok ott de ált hetente 1 pihenő napja van amit velem tölt de legtöbbször csak filmezünk mondván hogy neki ez az 1 pihenő napja van és fáradt.Ha nem megyek hiányzok neki és akárhányszor balhézok ezen azt mondja hogy neki sohasem lesz ideje csak ücsörögni ezt vagy eltudom fogadni vagy nem..De mindig elmondja azt is hogy nagyon szeret engem és hogy örül ha lát.Ti hogyan töltitek az időt együtt az esetek többségében?Mert már nem tudom azt sem hogy mi a normális és mi nem az.Légyszí írjátok azt is hogy mióta vagytok együtt.
2011. szept. 5. 12:29
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
szia.36 éves nő vagyok, 19 éve vagyok eggyütt a férjemmel.ha okos vagy felhagysz ezzel a kapcsolattal míg nem késő, mert olyan boldogtalan leszel mint én,ne akarj egy olyan férfit akimellett nem érzed magad igazi nőnek,aki nem csókol meg és már most nem foglalkozik veled!mi lessz akkor később?
2012. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!