Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban élők! Veletek is megesik hasonló? Normális dolog ez? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 éve vagyunk együtt de külön élünk.Legutóbb 2 napot voltam nála és a 2 nap alatt nem csókolt meg 1X-r sem úgy igazán.Tudom hogy máshol járt az esze munka helyi gondok miatt de ilyen még sohasem fordult elő.Valamint egész nap csak ül mostanság a gép előtt meg az ügyeit intézi.Még is hív hogy menjek át hozzá mert azt mondja hogy örűl nekem,de rend szerint max 1 filmet nézünk meg este amúgy meg csak ülök ott hozzá szólni is alig lehet és szeretkezni is alig akar sőt mindig én kezdeményezek és sokszor érzem hogy ilyen na jó szinten megy a dolog.Mit tennétek a helyemben?Ti hogy vészelitek át a hétköznapokat?
2011. szept. 4. 20:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
jah, ő ilyen típus, nem leszel mellette boldog! keress olyat aki illik hozzád. Ezek a kockák ilyenek, mentsen meg tőlük az Isten! maguknak valók, de a sört, a pizzát tedd eléjük. Na persze! A p*na sincs már manapság ingyen! erről ennyit. (ez csak cinizmus volt a végén, mielőtt kiakadnátok)
2012. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Először is önző, mert nem érdekli neked mi a fontos, mitől éreznéd jól magad, másrészt ha annyi dolga van ténylegesen akkor hagyd hadd csinálja, akár 2 hétvégét is kihagysz. Így ha legközelebb találkoztok biztos nem a tv-re lesz kíváncsi. Ha mégis, akkor tipli :)
2014. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Mi lett a vége a dolognak? Nekem is kéne a segítség :)
2018. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!