Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a másikba szeretett bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a másikba szeretett bele?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy darabig egy sráccal, elmondása, tettei alapján nagyon megkedvelt, szeretett velem lenni, és mindent vitt a szexuális életünk.

Nem vagyok könnyen kapható testileg, de a lelkem még lassabban adom oda... Ő kitartóan ostromolt,h bízzak benne... Lassacskán ment, de fordítottan arányosan ő elvesztette az aktivitását a "kapcsolatunk" lelki részében. Megpróbáltam megbeszélni, azt mondta,h nem akar elveszíteni, de nem akar most komoly kapcsolatot (nyílván csak velem nem)... Mondtam,h akkor legyen vége, nem haraszom, de nekem ez nem oké..

SZakítottunk, de nem hagyott... Nem hagyta,h elfelejtsem, újra és újra és újra próbálkozott... Hogy hiányzom, velem akar lenni, beszélgetni akar, hallani, tudni rólam...

Féltékeny volt...

Egy idő után , mivel úgy éreztem őszintén bánja,h vége, adtam egy újabb esélyt...Csodás napokat töltöttünk együtt... Nem erőszakoskodtam, ő akart romantikázni, séta, borozás, vacsi, barátokkal közös programok, puszik, ölelések és csak bónuszként a szex, fő a lelkizés volt..


Majd hipp-hopp, napokra rá, kiderül,h vki másba szerelmes...


Esküszöm,h nem vagyok idióta, nem bemagyaréztam, objektív emberek szerint is szeretnie kellett, mert nem lehet egy szinten túl megjátszani...

De valszeg nem szerelemmel szeretett...

Miért abba a másikba tud beleszeretni????


2011. szept. 5. 11:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves "Második", értékelem, de nem hiszem,h most ismerkednem kéne:)

Rád vetíteném ki a csalódottságomat... Fair-ebb,ha most kicsit hanyagolom a pasikat:)

2011. szept. 5. 14:17
 12/13 anonim ***** válasza:

ma 14:15


Látod, ezt még én sem tudom megmondani, pedig voltam fordított helyzetben: nem egyszer találkoztam rendes, aranyos, helyes pasikkal, akik bármit megtettek volna értem, a tenyerükön hordoztak, mégsem tudtam beléjük szeretni. Mondjuk és meg is szakítottam velük a kapcsolatot, mikor erre rájöttem.

Aztán most itt van a párom, akibe meg beleszerettem. Még azt sem lehet mondani, hogy az ellentétük lenne, ő is szeret, rendes velem, aranyos és bármit megtenne értem.


Nem tehetünk róla, kibe szeretünk bele. Viszont azt már igenis megtehetjük és kutyakötelességünk megtenni, hogy ha látjuk, hogy rövid időn belül nem alakul ki bennünk ez az érzés a másik iránt és tudjuk, hogy amúgy meg vágyunk a szerelemre, amit tőle nem kaphatunk meg (még csak nem is az ő hibájából), akkor ne hülyítsük tovább, hanem öntsünk tiszta vizet a pohárba. Ezt mulasztotta el a volt párod.

2011. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon igazad van, nekem is volt ilyen, hamar megmondtam a srácnak,h ne haragudjon, de nem érzem azt a plusszt iránta, bár nagyon kedvelem.

Sőt olyan szituban is voltam,h a pasitól kaptam ezt meg 3 hónap után... Kicsit szarul esett, de értékeltem,h megmondja, kedvel, de nem szeretett belém, és nem akarja húzni az időmet, el kell mondja...

Megköszöntem neki... Persze otthon kisírtam magam, de tiszta volt a lelkem, és tiszteltem a bátorságáért!

2011. szept. 5. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!