Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt állitja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt állitja, hogy szerelmes belém. Nem tagadhatom, hogy ezt tettekkel kimutatja, csak azt nem ertem miért nem tudja kimodani, hogy 'szeretlek'?!

Figyelt kérdés
(sms-ben vagy mail-en is csak annyit ir : szercsi..... nekem ez nagyon rosszul esik! )
2011. szept. 6. 20:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nincs szó pénzőr vagy más anyagi javakról.annyi h tényleg szeretem.ha a barátomnak mondom ezt,mindig az a válasz : 'én jobban'... hmmmmmm...az elején még értékeltem is ezt a választ de már túl monoton...
2011. szept. 6. 23:54
 12/18 A kérdező kommentje:
s amúgy mi történt egy év után?vagy te milyen magyarázatot kaptál?
2011. szept. 6. 23:57
 13/18 anonim válasza:

27L:

Én megértem a párodat és téged is!Pont olyan vagyok mint a párod, képtelen vagyok kimondani, azt a szót, hogy szeretlek. Minden módon kimutatom a szeretetemet, rendkívül érzékeny lelkem van, de valamiért nem jön ki a számon. ha a párom ezt szóvá teszi, még kevésbé megy mert akkor ott a nyomás, hogy mondani kell...én jobban szeretem kimutatni. Ha ő azt mondja nekem, a válaszom általában: én is, nagyon... de maga a szó nem jön ki. Talán 1x-2x sikerült kicsikarnom magamból, azt is úgy, hogy háttal állt és átöleltem és azt kérdeztem: Úgye tudod mennyire szeretlek ? (de az esetek többségében az utolsó szó lemarad...) van, hogy nézem csak és annyira odamondanám mennyire szeretem, de nem megy. Ez valami defekt nálam, tudom... nem mondom, hogy a párom elfogadta (több évig együtt éltünk.,,,) de megszokta és tudta, hogy én máshogy mutatom ki. Nem a szavakon múlik egy kapcsolat. Találjatok ki egy másik szót (jelszó) ami ugyanazt jelenti éscsak ti tudjátok, lehet így felenged.... Nálam a "szeretellek" gond nélkül kicsúszik :)))

2011. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 josek ***** válasza:
egyszerű akkor nem szeret ha még ha könyörögsz és részeg és úgy sem mondja ki,
2011. szept. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nyugi. Lesznek meg olyanok akik konnyeden kimondjak. Csak nem biztos hogy igaz lesz. Nem mindenki szeret dobalozni ezzel a szoval. Attol meg lehet hogy szeret, sok oka lehet miert nem mondja. Ezeket mar elottem leirtak. Ha nincs problema egy kapcsolatban akkor csinalni kell? Nok... En is az vagyok egyebkent. Ha a tettei azt sugalljak hogy szeret, akkor nem ertem min parazol. Majd rajossz, hogy vannak olyanok akik gond nelkul puffogtatjak ezt a szot a kepedbe a legcsekelyebb valos erzelmek nelkul. Nekik nyilvan hinni fogsz. En anyukamnak meg tesomnak nem tudtam soha mondani ezt a szot, pedig elhiheted hogy szeretem oket, es a viszonyunk is jo. Am ha folyton ezzel cseszteted meg az is lehet hogy elrge lrsz az egeszbol es kipreseli magabol a szot. De nem fog jolesni egyikotoknek sem mert eroltetett lesz.
2011. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Addig orulj, amig nem mondja ki! Addig van jelentese...
2011. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én 3 éve élek így...Igaz annak idején ö volt az elsö aki kimondta kettönk közül.Azóta is talán kétszer mondta hogy szeret...Szal nem vagy egyedül...
2011. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tényleg egy ki nem mondott szó mérgezi a kapcsolatotokat?

Ér ennyit??Bár én félrészegen nagyon komoly szerelmi vallomásokat tudok prezentálni:)

Remélem egyszer azért kimondja neked. És ha kimondta akkor majd rájössz hogy nem dobálózik ezzel a kissé elcsépelt "szeretlekkel". Hanem csak akkor mondja ha a szíve is ezt diktálja.Aztán vigyázz ha kimondta nem szeretném itt olvasni a következő kérdésed " Miért nem kéri meg a kezem?"


34f

2011. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!