Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
8-9. osztályban.
2010. jan. 9. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2010. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem..
2010. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal járni nem gáz,a szakítás után lesz gáz még pár évig egy osztályba lenni. :(
2010. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem kicsit gáz volt,mert egyfolytában piszkáltak az osztálytársaim,meg a tanárok is beszólogattak,de meglehet szokni...bár a mi kapcsolatunknak vége lett,és egy kicsit fura,hogy minden nap ilyen közel van hozzám
2010. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
egyáltalán nem. A szakítás utáni kínos percek is elkerülhetőek, ha megbeszélitek, hogy mi lesz. Nem vicc, két osztálytársam gólyatáborban kezdtek járni, és megdumálták, hogy nem lesz feszkó, ha szétmennek. Igaz, azóta is együtt vannak. (másfél év)
2010. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, akkor nem érdekel mások véleménye.
2010. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi,ez jólesett.
2010. jan. 9. 19:12
 8/11 anonim válasza:

Szerintem sem gáz. Ha beszólogatnak az osztálytársak akkor mond nekik, hogy "közöd?!"

Ha meg a tanárok szólnak be, mond nekik hogy szereted azt az oszt. társadat akivel jársz, szerinted a tanárnak semmi köze nincs hozzá, csinálja a dolgát, tanítson és adja le az anyagot, kész. Ja meg adjon kitartásból egy *5öst :D

De az is jó ha csak elengeded a füled mellett vagyis, egyik füleden be, másikon ki...

2010. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem neg gáz!

Ha tényleg szeretitek egymást akkor mindegy,hogy osztálytársak vagytok vagy nem.Ha pedig ne adj isten szakításra kerül a sor,azt is meglehet oldani úgy,hogy szépen emgbeszélitek a dolgot és békében váltok el.Így nem lesz zavaró,hogy még évekig egy osztályba jártok.

15/L

2010. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövönk,mert a bonyodalmakat okozhat később...ezt jó ha már sulis korban is betartod és megszokod...Iskolatárssal járkálhatsz..akár ki és be a lyukába:)))) de osztálytás? nem..megmérgezheti a hátralévő sulis évedet ott:)
2010. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!