Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi, aki komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki komolyan venne egy LÁNYT?! Kérlek, adjatok tanácsot, fiúk, lányok, nők, pasik, mindenki!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, szóval még közel sem nő, lány, de már nem kicsi. Legalábbis én nem tartom annak magam. Elég érett gondolkodásom van, szinte mindenről lehet velem beszélgetni, rengeteg dologhoz értelmesen hozzá tudok szólni, határozott vagyok, de szeretek nevetni. Sosem tudtak "lázba hozni" a velem egyidős fiúk, valahogy mindig is az idősebb korosztály fogott meg. Az első pasi 24 éves volt, akibe belezúgtam, de nem történt köztünk semmi - hát persze... Szóval, tudom, hogy ezt apa-komplexusnak nevezik, azért lehet szükségem idősebb férfira, mert kell, aki egyúttal vigyázzon is rám, törődjön velem, amit az apámtól nem igazán kaptam meg, de ugyanakkor kapcsolatot is benne keresek. Mindenre van tudományos magyarázat. Már csak néhány tapasztaltabb embert szeretnék meghallgatni, aki válaszol a feltett kérdésre: Létezik-e olyan férfi 50 év alatt, aki férfiasan jól néz ki, sármos, és nem használna ki egy olyan lányt, mint én vagyok?

Kérlek, aki csak szidni és röhögni akar a saját "vicces" hozzászólásain, inkább ne is írjon!


2011. szept. 7. 20:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, szintén 15, és heteró... de írhatnék egy privátot? Az írásodból meg a stílusodból ítélve talán hasonlítunk kicsit, én meg szívesen ismerkednék normális emberekkel.
2011. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
20:58, akkor nem vagyok egyedül, akinek feltűnt :) Én is észrevettem, hogy néhányan már nagyon nem bírnak magukkal... Idegesítő, mert pont azzal érvelnek, ami a hiúságomra hat... De köszönöm, hogy megírtad!
2011. szept. 7. 21:02
 23/41 anonim ***** válasza:
Válaszolóknak: Ha ismerkedni akartok, ne várjátok már el, hogy ő írjon nektek, még erre is lusták vagytok vagymi?
2011. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

20:59-es, persze, írj privit nyugodtan :)

21:03-as, egyébként meg ott a pont... :D

2011. szept. 7. 21:05
 25/41 anonim ***** válasza:
Uhh Békécsaba innen ahol én lakom google szerint pontosan 327 km-re van, az nagyon sok :/. Minden esetre akkor sok sikert kívánok neked az ismerkedésben. Úgyszint 20:44es voltam.
2011. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan, ki tudja, hogy csak azért mondjátok, hogy érett gondolkodásom miatt vagyok szimpi, mert a végén meg akartok húzni."


Ha logikusan nézzük, akkor erre nem éppen a hozzád hasonló lányok a legjobb célpontok, ugyanis ti tudtok gondolkozni. Az pedig jelentősen megnehezíti a dolgot. :) Amit írtam, azt pedig őszintén írtam, mivel nap mint nap csak a felszínes tucatk*rvákat látom nyávogni mindenfelé, és jó érzés néha tapasztalni, hogy azért akadnak még értelmes lányok is.

2011. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
21:06: érdekes gondolatmenet. De sajnos sokan vannak, akik épp azért választanak ilyen célpontot, mert azért egy ilyen lány mint a kérdező sokkal értékesebb :) Ha ugyanazokkal a módszerekkel próbálkoznak, kisebb az esélyük, de mit veszíthetnek? A tisztességükön kívül, persze...
2011. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasom végig az egészet igy lehet, hogy a gondolataimat már olvastad valakitöl.


Szociálpszihologai kisérletek mutatják, hogy azon lányok akik épp családban, apával az oldalán nö fel, azon lányok késöbb kezdik el a szexuális életet. Vagyis az apához való kötödés annyit jelent, hogy a fiatal nönek van férfi védelem az oldalán.


Amely fiatal lány igazi apamodel vagy elvált családban nélkül nö fel, az sokkal hamarabb kezdi el a szexuális életet, azaz keresi a férfi védelmet.


Mielött bejelentkezne bárki is, hogy de én neeeem. Annak üzenek, hogy az egyes ember bárhhol lehet egy statisztikai eloszlásgörbén egy csoport viszonz kiad egy átlagot.


Az is kimutatott ebben a felmérésben, hogy azon fiatal nöknél van nagy korkülönbség akik hasonloan az elözöekhez, csonka családban apa nélkül nöttek fel.


Amit leirtal az apakomplexusrol az teljesen atfed a felméréssel.


Viszont az is igaz, hoyg egy 15 éves lány már nagyon nönek néz ki és egy 15 éves fiu nem igazán férfiank.


Egy 4 év korkülönbség nem számit apakomplexusnak. 8-10 év különbség sem. Csupáncsak férfi modelt keresel, mert a férfi védelem hiányzik az életedböl.


Apa komplexus az ha 15 évesen 30-35-40+ évest keresel.


egy ilyen férfinak te Lolita vagy (Hires kulturfilm nöi föszereplöjéröl kapta az elnevezést, aki 15 évesen 50+ férfi(ak)val volt szerelmi kapcsolatban)


Igen létezik amugy ilyen férfi 50 alatt aki férfias és sármos. Ezt te is tudod de óva intelek ezektöl. Egy ilyen kapcsolatban sérülnél. Plusz egy életen át elkisérne az, hogy te 15 évesen iylet csináltál. A társadalmi megvetés nagyon el tudja rontani egy nö éltét.

2011. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, 25 vagyok, egy 25 éves nem keres kapcsolatra 15 évest, aki azt mondja, annak NE HIDD EL.


Nagyon vigyázz, ki ne használjon bárki.


25/F

2011. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Ez aztán a hasznos hozzászólás, komolyan! Nagyon köszönöm, hogy megírtad. De még mindig úgy gondolom, ezek után is, hogy valamilyen szinten apakomplexusom van, de nem gondolom rossznak, csak nehéznek abból a szempontból, ahogy te is írtad, hogy nem biztos, hogy kibírnám az emberek elítélő pillantásait, lenézését, és ebben teljesen igazad van. Itt merül fel egy kérdés, hogy az ilyen, aki nem tudja elviselni, miért akar hasonló kapcsolatot, de azt hiszem, fogalmam sincs...
2011. szept. 7. 21:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!