Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi, aki komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki komolyan venne egy LÁNYT?! Kérlek, adjatok tanácsot, fiúk, lányok, nők, pasik, mindenki!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, szóval még közel sem nő, lány, de már nem kicsi. Legalábbis én nem tartom annak magam. Elég érett gondolkodásom van, szinte mindenről lehet velem beszélgetni, rengeteg dologhoz értelmesen hozzá tudok szólni, határozott vagyok, de szeretek nevetni. Sosem tudtak "lázba hozni" a velem egyidős fiúk, valahogy mindig is az idősebb korosztály fogott meg. Az első pasi 24 éves volt, akibe belezúgtam, de nem történt köztünk semmi - hát persze... Szóval, tudom, hogy ezt apa-komplexusnak nevezik, azért lehet szükségem idősebb férfira, mert kell, aki egyúttal vigyázzon is rám, törődjön velem, amit az apámtól nem igazán kaptam meg, de ugyanakkor kapcsolatot is benne keresek. Mindenre van tudományos magyarázat. Már csak néhány tapasztaltabb embert szeretnék meghallgatni, aki válaszol a feltett kérdésre: Létezik-e olyan férfi 50 év alatt, aki férfiasan jól néz ki, sármos, és nem használna ki egy olyan lányt, mint én vagyok?

Kérlek, aki csak szidni és röhögni akar a saját "vicces" hozzászólásain, inkább ne is írjon!


2011. szept. 7. 20:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Sajnos Budapesten vagyok,pedig tetszettek a leírtak,sok sikert,és persze írhatsz azért ha szeretnél (ha van valami idióta kérdésed amit nem akarsz feltenni...jaaa arra ittvan a gyakorikerdesek..:P):D
2011. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
ez elment aludni...
2011. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Ezt mindenképpen hozzá kellett fűznöd... És vedd sértésnek nyugodtan, hiszen annak szánom, bunkó volt, nem EZ, hanem legfeljebb Ő!
2011. szept. 7. 22:29
 34/41 anonim ***** válasza:
szerettem volna írni de láttam a nagy szünetet és amugy nem csalodtam,valoban érzékenyek az emberek,de ezt ugy értem,hogy még a viccet se értik.Amugy közlöm veled egy tök tapasztalt férfi vagyok és nem akarok semmilyen kapcsolatot,csak segiteni akartam,de te morci vagy,pedig én csak rögtönöztem,az ez elment vadászniból.látod ha tapasztalt lennél,értetted volna,de mindegy hallgasd a 18 éveseket,akik még szintén kevés tapasztalattal rendelkeznek.mellesleg jegyzem meg nekem még iskolám is van arrol,hogy Tapasztalati Szakértő ami nem csak és nem kizárolag a partner kapcsolatrol szól,hanem az életről.Ha most az jön,hogy nem írok helyesen,akkor tényleg kár időt pazarolni.Üdv:Egy Tapasztalt
2011. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezö. Ha az apa komplexusmban van egy szint ami esetleg már "veszélyes", akkor érdemesebb inkább szakemberhez fordulni, hogy feldolgozd problémát. Pszihomókusról beszélek. ´Mindenkinek van fel nem dolgozott élménye az életben. Ki igy ki ugy tudja kezelni. Aki nem tudja és ugy érzi, hogy ez túl sok neki, az jobb ha idejében megbeszéli ezt profival. En játam pszihomokushoz mert volt egy két bajom amivel nem tudtam mit kezdeni. segitett. Ha akarod irj privit szivesen megbeszélem ezt veled.
2011. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Kedves Tapasztalt! Én egy szóval sem mondtam, hogy az vagyok, de ha már itt tartunk, nem attól lesz valaki tapasztalt, hogy szerez róla egy papírt vagy ki tud következtetni egy mondókából átalakított "poént", ami lehet, hogy élőben vicces lett volna, de így leírva kb semmilyen volt. Én nem azért tettem fel a kérdést, hogy 18 éves srácok bombázzanak privi-kéréssel, azért kérdeztem meg, mert kíváncsi voltam, hogy egy normális férfi, kb 30on fölül mit gondol, van-e olyan korabeli, aki engem komolyan venne. Tehát ez nem felhívás volt társkeresésre, hanem szerettem volna érdeklődni. Egyébként, amikor a kérdést feltettem, az egyik ismerősöm járt a fejemben. (nem vagyok belezúgva, csak példát írok) Ő jóképű, humoros, sármos, csak sajnos 47, viszont jól megértjük egymást, ezért gondoltam, hogy megkérdezem.

De nem gond, Miszter Tapasztalt, köszönöm a kiigazítást. :)

2011. szept. 8. 22:03
 37/41 A kérdező kommentje:
Az utolsónak meg köszönöm szépen a hozzászólást, fontolgatom, talán tényleg el kéne mennem pszichológushoz, de úgy érzem nincs baj velem, csak egy 15 éves testben vagyok jóval idősebb lélek, és ezen ő aligha tudna változtatni, de tényleg köszi! :)
2011. szept. 8. 22:05
 38/41 anonim ***** válasza:

Ne vedd komolyan őket, sokan amúgy is csak poénkodnak.

Írtam én is priátba, de akkor ezekszerint sokan írtak és azért nem válaszolsz, mert minden jöttment írt. Mondjuk ezekszerint még én is fiatal lennék neked :) 22 vagyok.

Bár én csak beszélgetés miatt írtam, semmi komoly.

2011. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Valóban egy felnött ember lelke van egy 15 éves testben. Ezt tényleg pár sorból meg lehet állapitani. Ha hinnék az ezotériának, akkor azt mondanám, hogy ös öreg lélek lakozik benned.


Azt mondják, hogy nem az idö hanem a pillanatok öregitenek. Azok a pillanatok amelyekben a tapasztaléataidat bölcsességé változtatod.


Ugy látom, hogy lehettek tapasztalatid az életben és kellöen intelligens is vagy ahhoz, hogyezt idejekorán bölcsességé formáld.

2011. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kédező! Én az élet iskoláját jártam ki és nem könyvekből olvastam,nem voltam orvosnál se,magam kezeltem a bajaim,kevés sikerrel,de az idő megoldást adott a bajaimra az életre.A te gondod nem ritka,de egyedi,egy orvos nem tudja kezelni,mert tanult könyvböl tanult dolgokkal operál.Tudod ez olyan,hogy az iskolába én is könyvből tanultam,aztán az életem folyamán háromszor változott meg az,amit elsőre megtanultam.Egy poén erre:Ki lőtt elöbb a pártháznál 56-ba? Forradalom ellenforradalom?? szóval sok mindennel így van ez.Ezenkivül a mai világ is elég gáz,mert állitőlag fejlődni kell a világ nyomul,de közbe hatalmasat rombol,amit ad el is veszi.Most az örületbe vagyunk, a mai fiatalok azt hiszik ez jó,mert haza mennek a családhoz megkajálnak lefekszenek,teszik ezt úgy,hogy lehet csináltak valami stiklit.De ha egyedül kéne megoldani a dolgokat lakás munka stb,már gáz lenne.Ez még mindig nem a partnerkapcsolat,valami más,de ott is érezhető a változás a káosz felé.Annyi minden van az életbe,amit meglehet beszélni jókat bologatni,de a megoldáshoz külső megfelelő körülmények is kellenek.Hogy nekem papirom van erről,az valóban nem jelent semmit,de ha ismernél ledöbbennél,hogy én hogyan kezeltem a lehetetlen életem a mai napig,bár most egyre nehezebb,plussz felütötte a fejét a butaság is,nem picit.Na mindegy kivánom neked,hogy boldogulj ebbe a rossz életbe,sajnos nem könnyü.
2011. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!