Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi, aki komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki komolyan venne egy LÁNYT?! Kérlek, adjatok tanácsot, fiúk, lányok, nők, pasik, mindenki!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, szóval még közel sem nő, lány, de már nem kicsi. Legalábbis én nem tartom annak magam. Elég érett gondolkodásom van, szinte mindenről lehet velem beszélgetni, rengeteg dologhoz értelmesen hozzá tudok szólni, határozott vagyok, de szeretek nevetni. Sosem tudtak "lázba hozni" a velem egyidős fiúk, valahogy mindig is az idősebb korosztály fogott meg. Az első pasi 24 éves volt, akibe belezúgtam, de nem történt köztünk semmi - hát persze... Szóval, tudom, hogy ezt apa-komplexusnak nevezik, azért lehet szükségem idősebb férfira, mert kell, aki egyúttal vigyázzon is rám, törődjön velem, amit az apámtól nem igazán kaptam meg, de ugyanakkor kapcsolatot is benne keresek. Mindenre van tudományos magyarázat. Már csak néhány tapasztaltabb embert szeretnék meghallgatni, aki válaszol a feltett kérdésre: Létezik-e olyan férfi 50 év alatt, aki férfiasan jól néz ki, sármos, és nem használna ki egy olyan lányt, mint én vagyok?

Kérlek, aki csak szidni és röhögni akar a saját "vicces" hozzászólásain, inkább ne is írjon!


2011. szept. 7. 20:35
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Utolsó két hozzászólónak köszönöm szépen :)
2011. szept. 10. 21:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!