Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy fiú lélek egy lány testében van? Nem tudom hogy mit akarok, de van egy új ötletem. Leírom a részleteket.

Figyelt kérdés

Szóval nekem a lányokat teste vonzó, de szellemileg annyira undorítóak, hogy nem tudnék már elképzelni lánnyal kapcsolatot. Egy fiú meg lelkileg sokkal közelebb áll hozzám, de testileg nem lennék képes rá olyan dolgokra...


Olyan kellene ami a kettő egyben! Létezik ilyen ember? És ha igen az mi? Most ez egy lányos fiú, vagy egy fiús lány? Vagy valami hermafrodita?


Tudom hogy nagyon hülyeség a kérdésem, de olyan szinten kiábrándultam már a lányokból, hogy szerintem az is lehet hogy meleg vagyok csak elfojtom, vagy valami teljesen más, aminek még neve sincs.


Jó lenne már végre olyan párt találni akivel boldog lennék, de az életem is egy rakás szerencsétlenség, és úgy érzem hogy teljesen eltorzultam lelkileg.

Tudom hogy szánalmas ilyen kérdéseket írni, de már nincs semmi ötletem.


Régen amikor még hittem a lányokban, komoly kapcsolatot akartam, de rá kellett jönnöm, hogy a lányok nagyon egyszerűek és felszínesek.

Utána kezdtem kételkedni az érdeklődésemben és azt hittem meleg vagyok, de a fiúknál nem tudtam próbálkozni, pedig valahogy sokkal jobban éreztem magam velük, mint a lányokkal, mert a fiúkkal lehet beszélgetni, érdekes a személyiségük, és nem kényesek.

Most ez az új ötletem van, de még pontosan nem tudom hogy mi az, de ha ki tudom válogatni hogy milyen embert tudnék szeretni, akkor ha létezik olyan, lehet hogy még van esélyem!


2011. szept. 7. 20:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Valószínű neked egy olyan lány kell, aki idősebb nálad.


De nem tudod véletlenül, hol vannak azok a fiúk, akikkel lehet értelmesen beszélgetni?"


Erre már gondoltam, csak attól félek hogy ha komoly kapcsolatot akarok és ő már idősebb akkor hamarabb akar gyereket, amikor én még nem vagyok felkészülve rá. Meg az idősebb lányok tapasztaltabbak és elvárják a férfitól a macsó formát.


Én olyan fiúnak tartom magam, akivel lehet értelmesen beszélgetni, de tudom hogy ez olyan, hogy a nők is mind azt mondják magukról hogy ők okosak meg jólelkűek, közben ha őszintén elmondasz valamit, akkor kiborulnak valami hülyeségen.


" Mióta lettek igaz barátaim és volt barátnőm, azóta bennem is felmerült sokszor, hogy nőkre csak "testileg" van szüksége a férfinak. Nem vagyok valami g*cinagy filozófus, de a legjobb barátommal mindkettőnk részéről bevallottan közelebb állunk egymáshoz, mint a barátnőinkhez. Ez nem azt jelenti, hogyha megbeszélünk egy bulit és ő otthon maradhat kefélni a csaját, akkor ne tenne meg, mert ilyen is volt. De mégis, ezt a két dolgot valahogy nem lehet összehasonlítani.


De a nők máshogy látják a világot, mint mi. Ami nem feltétlenül baj.

Addig jó, amíg mindenkinek van vele egynemű barátja, akivel ugyanúgy látják a dolgokat, tudnak nevetni azon, hogy erről vagy arról ugyanaz jutott az eszükbe és addig jó, amíg ezzel egy időben van egy ellenkező nemű partnere is, akibe ugyanúgy elvetheti a bizalmának magvait és a belseje olyan érzelmes oldalát mutathatja meg, amit egy barátnak soha (azért, mert nem b*zi, nem szerelmes a barátba)."


Igen, pontosan erről beszélek, én se vagyok nagy filozófus, de jól esik néha elmélkedni dolgokon és megbeszélni egy baráttal, meg azok, amik közösek bennünk, de ez annyira kiábrándító, hogy ott egy lány akibe állítólag szerelmes vagy, de a barátod sokkal közelebb áll hozzád, mert a barátnőddel nem lehet se beszélgetni se értelmes dolgokat csinálni, csak testileg jó, meg arra hogy főzzön, és cserébe nyeli a pénzt... Jó ez most sarkítás, de érted biztosan, mire célzok. Akkor mindegy ha nincs is párom, hanem elmegyek prostihoz hetente, csak azoktól meg undorodok, mert hát...


Miért nincs olyan lány aki érdekes, de nem úgy mint lady gaga, és értelmes ember, nem hisztizik mindenen, nem kényes, normálisan néz ki? Miért van az hogy a fiúk képesek erre a lányok meg nem? Azért mert beléjük azt nevelik hogy legyenek egoista királykisasszonyok?


":)) A lányok egyszerűek és felszínesek...?! Keress magadnak egy normális lányt idétlen,talan ne a ribanc plázacicák közt kutass... Hátha összejön neked is valami. Habár,ha ilyen véleményed van a csajokról...és mondjuk ha odajönnél hozzám valami ilyen szöveggel,egyszerűen és felszínesen küldenélek el én is any*dba. Lehet,sőt biztos,hogy veled van baj,nem a csajokkal,vagy rossz helyen keresgélsz,vagy a viselkedésed miatt viselkednek így veled a csajok. Inkább a kettő együtt. Ku*vanagy hímsoviniszta kretén lehetsz,fúj. Inkább legyél búza."


Na tessék ezek a tipikus idióta csajos válaszok, nem is ismer de előre megmondja hogy ki vagyok, és szerinte csak a ribancokkal próbálkoztam. Ha lenne egy pici agyad, felfognád, hogy sosem voltál férfi, és fogalmad sincs arról, milyen IGÉNYES férfiként a nők közt keresgélni. De mivel te is felszínes és egyszerű vagy, fel sem fogod, hogy az vagy, csak felháborodsz rajta, mert sérti az egoizmusod. Tudod én legalább férfi létemre el tudom ismerni hogy a legtöbb férfi csak szexet akar. Csak tudod miért? Gondolom ezen még nem gondolkoztál. Azért mert másra nem vagytok jók. És mielőtt a tipikus hímsoviniszta hülyeséggel jönnél, vannak olyan lányok is akiknek ugyanez a véleménye a lányokról, mert tele vannak az iskolák rosszindulatú kétszínű picsogó ribancokkal, és nagyon sokáig nem növik ki ezt. Lehet hogy örökre ilyenek is maradnak.

Tudod az értelmes nő ott kezdődik, hogy bírja a kritikát, sőt, van önkritikája is, és nem ismeretlenül vagdalkozik mindenfelé ahonnan kritikát kap. Ez tipikus lányos viselkedés, mert állandóan elvárjátok hogy mindenki dicsérjen titeket, és ha épp nem depiztek, akkor haraptok.

Ráadásul nagyon nem vagy nőies a válaszod alapján. Ha a fiús lány azt jelenti hogy bunkó és ormótlan ogre akkor mégsem ilyet keresek.

2011. szept. 8. 07:20
 12/24 anonim ***** válasza:

figyelj, olyat úgysem fogsz találni, aki 100%-ban tökéletes, de olyat igen, akinek a tökéletlenségei nem fognak zavarni, sőt még aranyosnak is tartod. most van egy szar időszakod ebből a szempontból, majd elmúlik. sok lánynak a fiúkkal kapcsolatban voltak ilyen negatív érzései, de nekik is elmúlt.


ami a konkrét kérdést illeti (fiú lélek lány testben), tudod, vannak olyan tulajdonságok, amiket tipikusan férfiasnak tartanak, meg olyanok, amit tipikusan nőiesnek, de ez véletlenül se azt jelenti, hogy a férfiakban csak a férfiasnak tartott, a nőkben meg csak a nőiesnek tartott tulajdunságok vannak meg :) rám pl. sokszor mondták, hogy férfias a gondolkodásom, mert határozott vagyok. pedig az nem férfitulajdonság, hanem emberi tuljdonság. te is fogsz olyat találni, akiben megvannak a szerinted vonzó tulajdonságok, mert minden tulajdonság nagyjából egyforma arányban van meg férfiakban és nőkben, csak a társadalom mindkét nemnél más dolgokat igyekszik felerősíteni.

2011. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

„mert tele vannak az iskolák rosszindulatú kétszínű picsogó ribancokkal, és nagyon sokáig nem növik ki ezt.”


aha. én is sokáig az iskolában látottak alapján ítéltem meg az összes fiút, és nálunk kegyetlenek és aggresszívak voltak. évekbe telt rájönni, hogy sok normális van, akikben rengeteg a gyengédség. most meg úgy alakult, hogy a legjobb barátaim is fiúk :) ez úgy 22 éves kor után kezdődött nálam.

2011. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Cyndel köszönöm a választ!

Az a baj hogy elfogadni sem tudom ezeket a hibákat, mert én túl nagynak látom őket, és ettől undorító lesz egy lány. Például van valami tipikus lányos dolog, ami a legtöbb lányra igaz, és ah én azt pont nm szeretem, akkor már nem tudok egy olyan lányt szeretni aki olyan.


Akkor nekem olyan férfias nő kell akiben bizonyos férfias tulajdonságok vannak, de ettől még tud nőies lenni. Hát őszintén nem tudom erre mennyi esélyem van. Én csak azt akarom hogy egyszerűen normális értelmes legyen, ne legyen kényes csicsás de trampli se. Csak manapság a társadalom ezek szerint mindenkiben a giccses egoista szajhát erősíti fel.


"aha. én is sokáig az iskolában látottak alapján ítéltem meg az összes fiút, és nálunk kegyetlenek és aggresszívak voltak. évekbe telt rájönni, hogy sok normális van, akikben rengeteg a gyengédség. most meg úgy alakult, hogy a legjobb barátaim is fiúk :) ez úgy 22 éves kor után kezdődött nálam."


Ne érts félre, én ezt a lányokról mondtam, akiknek az iskolában IS voltak gondjaik, de máshol is. Én sok helyről ismertem már meg lányokat, de eddig még nem találkoztam olyannal aki értelmes lenne és nyugodt de nem unalmas. Vagy hisztérikusak vagy tipikus csendben ülős unalmas lányok.

2011. szept. 8. 07:52
 15/24 anonim ***** válasza:

Attól még, h sok lánnyal ismerkedtél, beszélgettél, ugye nem akarod mind a nemtom hány milliárdot leírni?


Igen, a lányok szerintem is sokkal kétszínűbbek, ezt én is utálom, valahogy nekem is szimpatikusabb, ha a szemembe mondják a dolgokat, mint a fiúk, nem pedig a hátam mögött beszélnek, mint a lányok. Na de például én se ilyen kavarós vagyok. Az, hogy azt írtad, csak hisztisek és röhögcsélni lehet velük...már ne haragudj, de ismerek jó pár olyan lányt, akik igazán éretten gondolkodnak (nyilván nem a tini korosztályból, hanem idősebbek, 20-25 év körüliek, akikkel lehet nevetni is igen, de komoly témákról is lehet velük dumálni. Az meg, h ki mennyire hisztis...el se hinnéd, hány hisztis pasival hozott össze a sors. Tehát ha én ismerek ilyen lányokat, akkor nyilván neked se lesz olyan nehéz megtalálni őket.


Abban a városban, ahol én lakom, a fiúk többségének focista haja van, káromkodnak és hihetetlenül bunkók. De tényleg, azok az igazi tahók. Ettől függetlenül nem írom le az egész férfi nemet, mert igaz, h csak nagyon ritkán találkozom rendes fiúkkal, de akkor is vannak ilyenek!! Akikről később kiderül, h van kisebb-nagyobb hibájuk, de az embernek valamilyen szinten ezt tolerálnia kell.


Ne mondd nekem azt, h az összes nő hisztis, éretlen, semmire se jó. Mert ez ugyanúgy nem igaz, mint hogy az összes férfi bunkó és csak a szexet akarja és hatalommániás.

2011. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem mindegyiket írom le, mert lehet hogy van épp 0,001% aki pont olyan amit én szeretek,de fogalmam sincs hogy olyanokat meg hol találok, meg nagyon kicsi rá az esély.


És biztos van pár olyan 20-25 éves, de azok meg vagy pont unalmas lányok, vagy ha meg érdekes személyiségük van akkor biztos hogy foglaltak, vagy nagyon gátlástalanok a kapcsolatok terén...


Szóval tényleg a 25körüli korosztályban kellene nézelődnöm, csak az a baj hogy ők már gyereket akarnak általában 25-30 között. Én meg még szeretném élvezni az életet legalább 5 évig gondtalanul. Már amennyire lehet ebben a világban...


Nem az összes de a legtöbb igen, és mire találnék egy normálisat addigra már elmegy a kedvem az egész ismerkedéstől.

Csak olyan rossz bele gondolni hogy annyira értelmetlen ez az egész mert úgyis csak pár évig leszünk együtt és utána úgyis szakítunk mint kb minden pár, én meg nem akarom ezt a folytonos keresgélést meg csalódás pihenés új kapcsolat... Gyerekekkel meg nem is lehet ezt megcsinálni. És mennyi elvált ember is van...

2011. szept. 8. 13:46
 17/24 anonim válasza:
Fiú lélek lány testben... az én tippem az FtM (Female to Male) transzszexuális... mivel én is az vagyok. De mi törekszünk arra, hogy ez ne maradjon így és igyekszünk nemet váltani...
2011. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem, az csak egy átoperált fiú, az nem női test. Nem pont erre gondoltam.
2011. szept. 8. 21:51
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak,értelmes nő vagyok,aki bírja a kritikát. Én elmondtam a véleményem és te támadással reagáltál. Nem voltam nőies,amikor először írtam,talán,mert nem érdemled meg. Egyszerűek és felszínesek...ez általánosítás,mert minden ember más,egy külön világ. Nagyon remélem,hogy megtalálod egyszer azt a fiús lányt vagy nemtudom,akire vágysz,és nem sértegetsz másokat. De arra,még nem gondoltál,hogy ha csak neked van ez a problémád,mindenki más boldog a maga felszínes és egyszerű módján,akkor veled van a probléma?! Szerintem e férfiak sokkal egyszerűbbek és felszínesebbek,míg egy nő egyszerre több dologra is gondolhat,ha egy pasira néz,addig egy pasi tuti,hogy a sexre gondol. Élnél úgy egy hónapot,hogy minden hím egyed egy két lábon járó vaginát lát benned,meglátnám fikáznád-e a csajokat. Szóval egyik nem sem jobb a másiknál, sőt te sem vagy felsőbbrendűbb lény...
2011. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

"Megnyugtatlak,értelmes nő vagyok,aki bírja a kritikát. Én elmondtam a véleményem és te támadással reagáltál. Nem voltam nőies,amikor először írtam,talán,mert nem érdemled meg. Egyszerűek és felszínesek...ez általánosítás,mert minden ember más,egy külön világ. Nagyon remélem,hogy megtalálod egyszer azt a fiús lányt vagy nemtudom,akire vágysz,és nem sértegetsz másokat. De arra,még nem gondoltál,hogy ha csak neked van ez a problémád,mindenki más boldog a maga felszínes és egyszerű módján,akkor veled van a probléma?! Szerintem e férfiak sokkal egyszerűbbek és felszínesebbek,míg egy nő egyszerre több dologra is gondolhat,ha egy pasira néz,addig egy pasi tuti,hogy a sexre gondol. Élnél úgy egy hónapot,hogy minden hím egyed egy két lábon járó vaginát lát benned,meglátnám fikáznád-e a csajokat. Szóval egyik nem sem jobb a másiknál, sőt te sem vagy felsőbbrendűbb lény..."


Ha értelmes lennél és bírnád a kritikát, nem hisztiznél, érdekes mások tudtak normálisa válaszolni, csak te nem.

Az vélemény hogy ismeretlenül elítélsz meg idétlenezel, az támadás ha szerintem ezért idióta vagy. Vedd észre magad mielőtt hülyeséget beszélsz...

Ezzel meg nem fogod bebizonyítani hogy a nők attól egyenjogúak hogy 2 dologra is gondolnak egyszer meg mindenki külön világ. Ezekkel hülye közhelyekkel semmit se bizonyítasz, csak azt hogy egy felszínes nő vagy a sok közül aki kifogásokat keres és agyára ment a feminizmus.

2011. szept. 11. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!