Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy fiú lélek egy lány testében van? Nem tudom hogy mit akarok, de van egy új ötletem. Leírom a részleteket.

Figyelt kérdés

Szóval nekem a lányokat teste vonzó, de szellemileg annyira undorítóak, hogy nem tudnék már elképzelni lánnyal kapcsolatot. Egy fiú meg lelkileg sokkal közelebb áll hozzám, de testileg nem lennék képes rá olyan dolgokra...


Olyan kellene ami a kettő egyben! Létezik ilyen ember? És ha igen az mi? Most ez egy lányos fiú, vagy egy fiús lány? Vagy valami hermafrodita?


Tudom hogy nagyon hülyeség a kérdésem, de olyan szinten kiábrándultam már a lányokból, hogy szerintem az is lehet hogy meleg vagyok csak elfojtom, vagy valami teljesen más, aminek még neve sincs.


Jó lenne már végre olyan párt találni akivel boldog lennék, de az életem is egy rakás szerencsétlenség, és úgy érzem hogy teljesen eltorzultam lelkileg.

Tudom hogy szánalmas ilyen kérdéseket írni, de már nincs semmi ötletem.


Régen amikor még hittem a lányokban, komoly kapcsolatot akartam, de rá kellett jönnöm, hogy a lányok nagyon egyszerűek és felszínesek.

Utána kezdtem kételkedni az érdeklődésemben és azt hittem meleg vagyok, de a fiúknál nem tudtam próbálkozni, pedig valahogy sokkal jobban éreztem magam velük, mint a lányokkal, mert a fiúkkal lehet beszélgetni, érdekes a személyiségük, és nem kényesek.

Most ez az új ötletem van, de még pontosan nem tudom hogy mi az, de ha ki tudom válogatni hogy milyen embert tudnék szeretni, akkor ha létezik olyan, lehet hogy még van esélyem!


2011. szept. 7. 20:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó,akkor te vagy az értelmes,okos,überelhetetlen hím egyed,aki..ejjnye,hát csak sérteget megint...Pedig az utolsó kommentemben semmi sértőt nem írtam,sőt. Na hogy is van ez akkor? Te hülyézel le és én vagyok a felszínes és én ítéllek meg ismeretlenül. Tartom,amit mondtam,remélem megtalálod azt,akire vágysz. De engem ne sértegess. Te írtad ki a furcsa kérdésed,véleményt kértél tőlünk...És utána lehordasz mindennek...és még én nem bírom a kritikát. Ez pszichológia,azt vetíted ki másra,jelen esetben egy teljesen ismeretlen emberre,amit nem szeretsz magadban vagy másokban. Kíváncsi vagyok a további sértéseidre.:D
2011. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"Létezik olyan hogy egy fiú lélek egy lány testében van? "


Igen. Ők a transzszexuálisak.

2011. dec. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
:))
2012. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
hu kerdezohogy te mekkora süger vagy. remelem mar vhol d*gnak seggbe -.-
2014. febr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!