Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megéri még folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri még folytatni? (távkapcsolat)

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal, eddig minden szépen alakult. Vagy ő jött el hozzám, vagy én hozzá 3-4 napra..

Tegnap én voltam nála és elkezdtem netezni aztán megláttam egy-két beérkező levelet, amiket nők írtak neki.. olyan mondatokat például, hogy: van-e esély egy újabb találkozásra? , meg hogy nagyon kívántalak téged.. :S Én nagyon kétségbe estem, elkapott a sírás, és úgy érzem, hogy a szívem darabokra tört. Nem tudom mitévő legyek, nagyon szeretem Őt! Aztán rákérdeztem estefelé, hogy mi a célod velem kapcsolatban.. és ő erre azt válaszolta: nagyon szeretlek téged, de sok minden olyan dolog van, ami befolyásolja a kapcsolatunkat. pl a távkapcsolat.. Tudom, csúnya volt beleolvasni a leveleibe, de semmiképp nem hoztam fel ezt a témát neki. Szerintetek mit csináljak? :(


2011. szept. 10. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtő utca 37.
2011. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet ez lenne a helyes út, amit választhatnék, de egyszerűen nem tudok belegondolni abba, hogy én meg ő külön...:S Nagyon szerelmes vagyok, sajnos. Volt már több párkapcsolatom, de így még sosem voltam oda egyik pasiért sem, mint ő érte. Vele mertem álmodni, voltak/vannak céljaim stb.
2011. szept. 10. 14:06
 3/10 napietus ***** válasza:
50%

szerintem ő úgy van vele, hogy jól érzi magát Veled, de ezt a kapcsolatot nem veszi komolyan. tehát magyarul a szabadidejének kellemes eltöltésére használ. egyébként távkapcsolatnál ez gyakori, nem mindenki tud vagy akar erre berendezkedni.


amúgy hihetetlen taplóság volt a leveleit elolvasni.

2011. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyi ideig jártam egy lánnyal, szintén távkapcsolat volt és szakított velem. Pokolian nehéz volt túltenni magam rajta, sőt még talán mindig nem vagyok túl teljesen. Gondolom nem akarod elfelejteni, mert én is így éreztem. Sajnos nem tudsz mit csinálni, átéltem már én is az ilyet.
2011. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
napietus.blog.hu! Te egy hihetetlen elmebeteg emberke lehetsz! Átb@sszák szerencsétlent és még ő a tapló, h elolvasta a leveleit? Szánalmas vagy, de komolyan!
2011. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem azért olvastam bele, mert nem bíztam meg benne, épp ellenkezőleg vakon megbíztam benne :S csak előttem volt a számítógép és ott voltak a levelek és annyira hajtott a kíváncsiság, hogy kinek írt és kitől kapott ilyen "erotikus" leveleket :((((


köszönöm amúgy a kommentárokat :)

2011. szept. 10. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz helyzet... :S

Én lehet rákérdeztem volna, hogy mégis hogy gondolta ezt az egészet, aztán eljövök. Sajnos ebben az esetben szerintem nem érdemes folytatni, ha ő nem vesz komolyan, akkor vagy most, vagy később, de vhol bukik az egész... És akkor még jobban fog fájni, mint most.

Vagy ha meg akarod szivatni, közöld vele, hogy elmész randizni egy fiúval, aki elég erotikus célzásokat tett neked. Ha erre felháborodik "csodálkozva" vesd oda, hogy "Miért, hát neked szabad nekem nem?".

Azért kívánom, hogy viszonylag kis lelki búbánattal úszd meg a dolgod. :(

20L

2011. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm kedves utolsó:)
2011. szept. 12. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kezdem hogy inkább egyedül mint távkapcsolatban. Mind a 2 felet megviseli, nem beszélve az utazás költségeiről.


Szerintem nem volt csúnya dolog beleolvasni a leveleibe, én barátnőm is mindig beleolvas a leveleimbe, ha ideül a gépem elé. Nincs előtte titkolni valóm, szóval engem nem zavar.


Visszatérve rád így 1-1 az állás, mivel ő flörtölget esetleg találkozgat mással te meg ezt megtudtad.


Vagy megbeszéled vele, vagy elfogadod hogy amikor nem vagy vele más nőkkel találkozik. Féltékenység benned van és benned is lesz, ami meg fogja mérgezni minden napodat attól fogva hogy felébredsz, és lehet az éjszakáidat is. Attól mert szereted, ő nem biztos hogy így érez.

2011. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Visszatérve rád így 1-1 az állás, mivel ő flörtölget esetleg találkozgat mással te meg ezt megtudtad."


Mi ez egy foci meccs? Azért na, 1-0 volt a csajnak míg el nem olvasta? De hát nem is tudott róla...

Aki svindlizik előbb-utóbb lebukik, ez nem állásról szól...

Emberi kapcsolatokról beszélünk, kapjál már az eszedhez, hogy eme szép szólással éljek.


A szituációt nem kívánom minősíteni. Valaki képes távkapcsolatra valaki nem.... Aki nem, az csak szabadidő eltöltéséhez használja...

2011. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!