Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres mindenki a saját "színvonalának" megfelelő partnert, a lúzerebb csajok/pasik miért nem lúzer pasit, illetve nőt keresnek?

Figyelt kérdés
Nem értem egyeseknek a nagyravágyását, szerintem, ha mindenki a saját "szintjén" keresgélne, tuti megtalálná a párját, ez megoldás lehetne a magányosok problémájára! Szerintetek?
2011. szept. 12. 19:42
1 2 3 4
 11/40 MákosLajos ***** válasza:
100%
itt nem erről van szó hanem miért kell 1 srácot/csajt aki kövérebb vagy csúnyább le lúzerezni? Nem tudom mi értelme van csoportokba osztani az embereket, mivel nekem kék a szemem és világos a hajam akkor én szuper menő vagyok ? és enyém minden dögös nő? akinek meg barna szeme van és mondjuk 120 kiló az meg kifoghatja a bányarémeket?
2011. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
tényleg így kéne keresgélni...
2011. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
100%

Nem mindenkinek van önkritikája :D

Egyébként, én azt szoktam nézni, hogy egy SZERINTEM csúnya csaj helyes sráccal van, egy csúnya srác meg vmi istennővel kb.. :D

2011. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Ha a világ igazságos lenne(márpedig az én ötletem igazságos abszolút!), akkor nem lenne boldogtalan senki, és ez mindkét nemre vonatkozik!
2011. szept. 12. 20:00
 15/40 MákosLajos ***** válasza:
100%
igazságosnak igazságos de én nem hiszem hogy működne meg mi alapján sorolnád be az egyes emberek egy-egy kategóriába?
2011. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
100%
az emberek nincsenek jól körülhatárolt kategóriákba osztva, mint lúzerek meg menők... másrészt ízlések és pofonok, mindenkinek más jön be. lehet, hogy egy szebb lány együtt van egy kinézetre kevésbé ütős sráccal, pl. a belső értékek miatt. ez gondolom a kérdezőben fel sem merült, de sok kommentelőben sem. ja, egyébként "az ellentétek vonzzák egymást" egy baromság, magadhoz hasonlót kell keresni (bár persze nem teljesen ugyanolyat, kellenek különbségek, azok nélkül végtelenül unalmas lenne a dolog). tény, hogy a legjobban azokkal lehet kijönni, akiknek hasonló az értékrendje, világról alkotott nézetei, stb.. javaslom olvasásra az 50 pszichológiai tévhit című könyv (Lilienfeld, Lynn, Ruscio, Beyerstein) 27. fejezetét a témával kapcsolatban...
2011. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

"igazságosnak igazságos de én nem hiszem hogy működne meg mi alapján sorolnád be az egyes emberek egy-egy kategóriába?"


Első kategória: Magabiztos-nyertes

Második kategória: Visszahúzódó, félénk-Vesztes,"lúzer"

2011. szept. 12. 20:07
 18/40 anonim ***** válasza:
87%

1)azért mert senki nem tartja magát lúzernek.

2)Best Answer - Chosen by Asker

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly?Azért mert valaki nem villog henm visszahúzódó akkor egyből lúzer.Szerintem inkább az a lúzer aki bénán néz ki-de nem csak kinézet(nincs mire vernie magát-magabiztosság van de mire?)és olyanok nyomulnak meg úgy viselkednek mintha övék lenne a világ.
2011. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 B.angel ***** válasza:
88%

És ki dönti el, hogy ki a lúzer?? Majd te?

Hát elnézésedet kérem, hogy mondjuk én nem vagyok gazdag csaj, de esetleg olyan srácot találtam, aki gazdagabb (NEM AZÉRT MERT GAZDAG, mielőtt valaki félreértené, csak jelezni próbáltam, hogy esetleg társadalmilag eltérünk egymástól), vagy én vékony vagyok, de a barátom meg egyáltalán nem az, vagy nem vagyok magas, sőt... törpilla vagyok (154 cm), akkor én már nem is lehetek szerelmes, csak egy velem azonos kaliberű emberbe??? Vagy ezt most nem értem? Minek támasztasz magadnak fölöslege problémákat az életben. Találsz majd olyat, aki nem egyezik meg veled mondjuk kinézetben, de esetleg lelkileg nyújt olyat, amit senki más nem tud! És szerintem itt bújik meg a lényeg!

2011. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!