Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres mindenki a saját "színvonalának" megfelelő partnert, a lúzerebb csajok/pasik miért nem lúzer pasit, illetve nőt keresnek?

Figyelt kérdés
Nem értem egyeseknek a nagyravágyását, szerintem, ha mindenki a saját "szintjén" keresgélne, tuti megtalálná a párját, ez megoldás lehetne a magányosok problémájára! Szerintetek?
2011. szept. 12. 19:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert ne te mond már meg, hogy ki kivel párosodhat! Milyen "színvonal"?? Mégis mi alapján?? Aki neked jól néz ki, az lehet hogy másnak nem, ez relatív. Vagy van vonzalom, vsgy nincs vonzalom, ez NEM egy irányítható dolog!
2015. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
63%

Az ilyen beteg kategorizálások és kasztokra bontások miatt van ennyi önbizalom hiányos ember, te meg kérdező hirdeted ezt az elcseszett fasiszta nézetedet, mert ennyi eszed van.

Rá kéne jönnötök arra, hogy az élet nem fekete fehér és nem lehet csak úgy hasra ütés szerűen kategorizálni az embereket. Mindenkinek egy olyan társra van szüksége akit szeret, megvan a lelki, fizikai vonzalom, és senki se akar magának egy nem túl vonzó partnert.

Ha bekategorizáljuk magunkat, az olyan mintha szándékosan vennénk el a saját szabadságunkat, mert azt hisszük hogy képtelenek vagyunk megfelelni, pedig ezt csak saját magunknak beszéljük be, és simán lehet esély, csak mi gátoljuk saját magunkat az ilyen nézetekkel. Sokkal jobb párkapcsolatok születnének, ha nem így gondolkoznának, mint a kérdező.

2015. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Itthon a menő az, aki sokat lop pofátlanul és következmények nélkül, a lúzerek meg a csórók. A nők ezért választják a pénzeseket mindig. :)
2015. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező szerény véleményem szerint te a két emberfajta közül lehetsz az egyik:


Lány: elkényeztetett kics plázacica aki azt hiszi hogy egy zseni miközben csak másokat lenéz és a nem létező problémájukat próbálod megoldani.



Fiú: (ezt csak így lehet leírni) fullcap kőműves dekoltás nagyképűség agyonzselézett haj (vagyis amelyik ismerőseim akik így beszélnek azok általában ilyenek)



És hogy az tök hibátlan meg jó amit írtál? Hihetetlen hogy nemveszed észre mennyire egoista vagy.

2015. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
85%
Ja és még az is hogy én sem vagyok egy nők álma de van egy kedves szép barátnőm akivel nem úgy jöttünk össze hogy annyira összeillünk bókoltam neki , töbszőr randirahívtam és összejöttünk. Ohh tényleg nem hallottad még azt a mondást hogy az ellentétek vonzák egymást?
2015. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
Jó a kérdés!
2015. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
igazából nincs olyan,hogy lúzer és menő, ezt az emberek aggatják egymásra, s magukra.
2015. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
89%
Előző vagyok. Egyébkent bebizonyították, h. aki a suliban "menő",az a való életben lúzer lesz. Azok a menők pl. egyetemen, akik nem járnak órára, cigiznek stb. Na ők azok, akik 7-8 év, vagy meg annyi idő alatt sem kepe sek diplomához jutni. A kockákból,akik minden órán bent ülnek, lesznek a vezérigazgatók, tudósok stb. Akkor most ki is a menő, ki a lúzer?
2015. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom hol élsz kedves utolsó, de ma már sehol nem számít menőnek az, hogy valaki cigizik vagy lóg a suliból. Szerintem maga a "menő" szó is hibás. Maradjunk inkább a népszerűnél. Akik a suliban népszerűek azoknak van rutinjuk abban hogyan adják el magukat és felnőttként se lesznek nagy hátrányba e-téren. Ezért hibás az elméleted.
2015. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
"Azokat a gyerekeket, akik iskolás korukban kifejezetten menőnek számítottak, felnőtt korukban utoléri a sorsuk, és általában kimondottan népszerűtlenek lesznek. A friss amerikai kutatás, amely a Child Development című lapban jelent meg, 184 fiatal beszámolói alapján jutott erre a következtetésre, egy tízéves vizsgálati periódus alatt."
2015. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!