Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres mindenki a saját "színvonalának" megfelelő partnert, a lúzerebb csajok/pasik miért nem lúzer pasit, illetve nőt keresnek?

Figyelt kérdés
Nem értem egyeseknek a nagyravágyását, szerintem, ha mindenki a saját "szintjén" keresgélne, tuti megtalálná a párját, ez megoldás lehetne a magányosok problémájára! Szerintetek?
2011. szept. 12. 19:42
1 2 3 4
 21/40 B.angel ***** válasza:
100%

Aki visszahúzodó az lúzer??? Most egyébként az a baj, hogy amerikai filmeken nőttél fel? (Bár, ha igen akkor azt is láttad, hogy ők nyernek a végén mindig mindent..:)), vagy egyedül vagy ilyen korlátolt??

Visszahúzodó vagyok, mert nem tudok érvényesülni a sok nagyszájú, magát királynak képzelő emberek mellett.. mert ez a mai világ ilyen, tele ilyen kis 10en 20on évesekkel, akik megjátszék magukat! De mégis én fogok elérni többet, mert lehet, hogy nem ragyogok mindig majd a rivaldafényben, de esetleg majd hátulról irányítom a dolgokat, az néha még jobb is... Aki sokat ugrál ,az könnyebben elesik és hasnoló szólás-mondásokkal jöhetnék, de felesleges. Beskatulyáztad magadnak az embereket, és ezen nem fogsz egy ideig változtatni, ugye igazam van?

2011. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
neked nem mindegy ki kivel van?? s am is luzer aki mondja. Mindenki nem lehet olyan tökéletes mint te,s nem mi tehetünk arról ha nem tudsz magadnak párt találni. Attol mert valaki nem egy ribi vagy nem egy f@szfej attól még nem lúzer! egyszer magadra nézz s utána nevezz mást lúzernek;)
2011. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
49%
Én tisztában vagyok saját magam hiányosságaival (mackós, szőrös pasas vagyok, kissé zárkózott és félénk) sosem akartam volna magamnak nagyon szép és magabiztos nőt. De sajnos még egy átlagos, kissé önbizalomhiányos lánynak sem kellek... 27/f
2011. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Walk With Me ***** válasza:
Az ember nem csak külső alapján választ. Persze fontos az is, de hol van előírva, hogy egy modell kinézetű lány nem lehet szerelmes egy visszahúzódóbb, átlagosabb kinézetű fiúba, aki mondjuk megfogja a személyiségével? Szerintem meg épp azért van ennyi sz*r párkapcsolat, mert ilyen "szintektben" gondolkodnak az emberek. Egy önbizalomhiányos srác, aki mondjuk rondának tartja magát, összejön egy ronda lánnyal, mert úgy gondolja, hogy mást úgysem kaphatna meg, és egyedül lenni meg nem akar. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy az azonos "kasztban" lévők megtalálják egymást.
2011. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Te eleve nem vagy normális, mert:

Ki a lúzer?Ki a jó csaj/pasi?Miért?

Mindenkinek más a jó és rossz, így ahány ember annyi féle ízlés, aki neked ronda az más szemében gyönyörű, hülye vagy ha kategorizálni akarsz mindenkit, avgy inkább egyszerű mint a faék, azért teszed mert csak így tudod megérteni.

21f

2011. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, rettenetesen gáz vagy.

Legyél már kedves, és definiáld, hogy mi a lúzer?

Merthogy biztosan nem az, ha valaki esetleg nem topmodell/szépfiú.


Hanem inkább az ilyen aranyos felfogású emberek, mint te. Miből gondolod, hogy attól, hogy valaki kibeb*szottul krva jól néz ki, menő? Ismerek nem is egy olyan gyönyörűszép csajt, aki 1. hót buta 2. hatalmas nagy ribanc. Ja meg olyan nagyonagyonhelyes srácot is, aki mindenkit megdug, és hétszámra csalja a barátnőjet.


Ez a lúzerezés egy rohadt nagy baromság, ilyen jó kis amerikaiktól tanult dolog.

Vannak olyan emberek, akik teszem azt nem néznek ki túl jól, de mellé kedvesek, okosak, aranyosak. Hidd el, százszor szívesebben járok egy olyannal, mint a társadalom által menőnek titulált tapló paraszttal..


Nem így működik a világ, hogy vannak lúzerek meg nem lúzerek. Nagyon nem.


18/L

2011. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
75%
Minden ember egyenlő. És egy ilyen világban senki sem akarna érni. Hogy miért járhat eggyütt szép és nem szép, mert örültség és ettől szép. :) Nem mi döntjük el, hogy kibe őrülünk bele. És ha te nem érted... akk téll sajnálak. Remélem egy nap megérted, hogy ezt a kérdést egy lúzer írta. :3
2011. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

09:06-osnak teljesen igza van.

Szerintem te még gyerek vagy ha ilyen butaságokat írsz.Gondolom fiú is vagy.Ez a kategórizálás egy nagy baromság.

Én állítólag a "menő" csajok közé tartozom,de a barátomat ha ismernéd,ő szerinted biztos egy "lúzer" lenne.

Gondolom szerinted az én "színvonalam" a kigyúrt,kopasz,BMW-vel száguldozó pasi.

Hát elég sok ilyen tahóval volt már dolgom sajnos túl vagyok már néhány csalódáson.Mostani barátom viszont egy teljesen átlagos fiú aki viszont egyedül csak engem szeret,mindig számíthatok rá,és akiben soha nem fogok csalódni.

24N

2011. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális...
2011. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Attól lúzer az ember mert visszahúzódó? Arról ugye tudsz, hogy a visszahúzódó emberek a történelemben nagy emberek voltak... pl:hitler, napóleon stb... Tehát sikeresebbek lesznek a "lúzerek" Arról meg az ember nem tehet hogy "lúzer"-ré válik... Erről a társadalmak tehetnek, engem pl: az osztályom kirekesztett, kitiltott az osztályközösségből, és azzal csúfoltak hogy nem is vagyok az osztálykozosség tagja, és ezért is megutáltak, miközben ők nem engedtek be... Sokszor embert azért tesznek tönkre gyerekkorában, mert valamiben jó, és ez az ellenségében irígységet vált ki, akkor az ellenség kiközösítteti a sértettet, csak mért féltékeny rá, és akkor az is "lúzer" lesz... Ennek oka lehet szépség is egyébként.

Úgyhogy a "lúzer"-nek elég sok fajtája van, ebből akkor melyik is a lúzer? Bár sztem ezek nem lúzerek hanem kajzerek, a lúzer az az, aki irígységből tönkreteszi egy gyerek szocializálódását... Lehet hogy a kedves kérdező is egy ilyen lúzer

2015. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!