Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott két ember, akik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott két ember, akik nagyon szeretik egymást. A nő szeretne már gyereket mert fél hogy kifut az időből. A férfi viszont még egyáltalán nem érzi felkészültnek magát az apaságra. Szétmenni vagy eggyüttmaradni ez itt a kérdés? 30F/33N

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 15:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

mire várjon?? hátha a ngyságos úr kegyes lesz felcsinálni??? itt szó sincs szerelemről: ez egy egyoldalú mártíromság. sajnállak h hagyod magad. egyébként meg ismerkedésnél nem árt máris tisztázni,ki mit akar. én egyszer megismerkedtem egy tökéletes pasival. aztán beszélgettünk,ki h képzeli a következő 1í évét.


én: gyerekek,család.

ő: 2 diploma,átvenni a családi céget


gyerek? majd 35 éves korom után-ő akkor 22 volt


most vártam volna hátha mégis másképp akarja???


nem ő volt az igazi,ennyi

2011. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%
műszőke: pedig pont az a normális nő életének értelme. h gyereke legyen. na,sztem te kellenél a kérdező pasijának. kérdező te meg olyat keress aki családcentrikus
2011. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%
15.56! De ostoba vagy! Hát mi legyen a legfontosabb értelme egy nő életének, ha nem egy gyerek?! Hiszen csak ő képes szülni /ha szerencsés/. Nő vagy te egyáltalán, vagy egy nemtelen angyal?
2011. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Miért nem érzed felkészültnek magad az apaságra? Mitől tartasz?

2011. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%

"mire várjon?? hátha a ngyságos úr kegyes lesz felcsinálni??? itt szó sincs szerelemről: ez egy egyoldalú mártíromság."


Úristen ilyen nők tényleg léteznek?! Ott szó van szerelemről ahol az egyik fél ráerőlteti a másikra az akaratát? Egy gyereknek szerintem közös döntésnek kell lenni...

2011. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Félelem...Talán az elcseszett gyerekkoromból fakad..
2011. szept. 13. 18:34
 17/27 anonim ***** válasza:
31%

"Talán az elcseszett gyerekkoromból fakad.."

Apud molesztált talán?

2011. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Anyám terrorizált sok sok éven keresztül....Az önbizalmam sérült legjobban...
2011. szept. 13. 19:08
 19/27 anonim ***** válasza:
31%
Mit jelent, hogy terorizalt es lett olyan kovetkezmenye, hogy a kritikat nehezen fogadod?
2011. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Milyen kritikát fogadok nehezen?
2011. szept. 13. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!