Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott két ember, akik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott két ember, akik nagyon szeretik egymást. A nő szeretne már gyereket mert fél hogy kifut az időből. A férfi viszont még egyáltalán nem érzi felkészültnek magát az apaságra. Szétmenni vagy eggyüttmaradni ez itt a kérdés? 30F/33N

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 15:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
31%
Honnan tudjam, milyen kritikat fogadsz nehezen? Ha tudnam nem kerdeznem...
2011. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Mit jelent, hogy terorizalt es lett olyan kovetkezmenye, hogy a kritikat nehezen fogadod?


Nem te írtad?

2011. szept. 13. 20:04
 23/27 anonim ***** válasza:
31%
A terorizalasnak tobbnyire az a kovetkezmenye, hogy az ember begubbozik es -persze idovel- a negativ torteneseket, finomabban szolva kritikakat elutasitja. Ezert kerdeztem, hogy nalad tortent-e ilyen?
2011. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%
A rossz szülői példa nem arra való, hogy kövesd, hanem hogy te egészen másképpen csináld. Én éppen abból tanultam a legtöbbet, hogy milyen szülő NE legyek.
2011. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
31%
ez mind kifogás. ne kend anyukádra ezt. az én apám meg ivott,és?
2011. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
17%

akkor mi a nő élete értelme ha nem a babázás, az anyaság, talán a takarítás, meg a munkája? kösz abból van elég

aki meg nem akar gyereket a párjától, az nem is szereti igazán

egy nő akkor érezheti magát igazán nőnek ha anya is

2011. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Na most akkor lett gyerek vagy sem? Vagy épp most megy iskolába?
2020. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!