Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most járjak én is szoliba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most járjak én is szoliba, legyen mindenem mű (póthaj, körmök, mellstb. ), állandó smink és szexi ruhákat kell ahhoz viselnem, hogy a férfiak felfigyeljenek rám, vagy hogy engem is értékesnek nézzenek és NŐNEK?

Figyelt kérdés

Mert hogy nekem nem jutott csak átlagos külső. De még az is olyan, hogy már 4-5 éve akarok magamba önbizalmat de még eddig nem sikerült úgy igazán, hogy el is higyjem magamról, hogy igen szép vagyok.

A férfiak még akkor sem figyelnek fel irántam, ha próbálnák velük szemezgetni vagy, hogy legalább tudtukra adjam, hogy tetszenek de még csak nem is adoniszoknál értitek azért..

Párkapcsolatba sem merek már belemenni, mert olyan sem akarok lenni, hogy 'ló helyett jó a szamár is' alapelven..

Kész ördögi kör!


Aki volt ilyen helyzetben, az hogyan jött ki ebből?

Kezd az agyamra menni minden, a külső, a tökéletes nő kategória, az ami én nem lehetek, az, hogy majd nem kellek senkinek csak az olyan plázacicák.


2011. szept. 13. 20:52
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen, de arcátültetés még nincs sajnos.
2011. szept. 13. 21:14
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem kell semilyen plasztika:) Küldj egy képet és segítek neked.
2011. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%

Észrevettem, ha miniszoknyába megyek valahova ( nem a nagyon mini, szóval ha leülök nincs kint a bugyim, mint másoknak, mekiben láttam egy nőt és páromtól poénból kérdeztem h na milyen bugyi van a csajon? tisztán lehetett látni. na mind1) az úton rögtön átengednek és ha nem is rögtön akkor a 2.,3. tuti. Nem öltözködök úgy mint a cicababák, persze ha kicsit vmim kint van megnéznek, de nem tartom magam szépnek. Nincs műkörmöm, se mű mellem, nem vagyok festett szőke,szemüveges vagyok (utcán kontak, szóval nem látszik, csak néha vok abban) nem vasalom a hajam, igaz festve van vörösre, de csak a párom és én miattam, nem mások miatt.

De sajnos én is észrevettem, ha van egy vasalthajú, agyonsminkelt festett szőke, műkörmös liba, akkor azt előbb nézik meg mint mondjuk egy szép arcú, szemüveges , természetes hajú lányt.

De ha a pasik szeretik a mű dolgokat, akkor a guminő is jó nekik.... a lányoknak meg akkor a mű f..z, na jó nem.

És amúgy a legtöbb pasi ezeket a mű libákat csak 1-szer akarják, míg a hozzád hasonló lányokat majd egész életre.

Azért műkörömmel elég nehéz lehet megfogni normálisan egy f...t :), volt egy csaj akkorák voltak a karmai, h a buszon kapaszkodni alig tudott. Ja és természetesen szőke műhajú csaj volt.

Én sportolok, vékony vok, de modellnek soha nem tudnék elmenni. ( nem mintha akarnék)

Sokszor tettem már fel ezt a kérdést én is. És szomorú, h a tökéletes nők a pasik szemében mind a mű csajok. :S:(

2011. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Igen, hasonló velem is előfordult már.

Akkor most fogadjam el azt a tudatod, hogy mivel nem tudnának mű nőt szerezni majd jó leszek én mint szamár, ló helyett(?).

De persze ha én is beadnám a derekam és olyan lennék, mint azok a mű nők akkor már egyből lenne pasim.

2011. szept. 13. 21:42
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz? Csak egy pasit, vagy szerelmet? Ha a 2. akkor várj,legyél önmagad és ne keress, ha az első akkor légy p.csa!
2011. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ja csak hogy nem olvastad eléggé. Nem akarok én olyan lenni aki jó a szamár ló helyett is.. Ebben szerintem épp benne van az amit kiakarok ezzel fejezni. Vannak olyan pasik, akik nem tudnának megszerezni egy bombanőt, egy plázacicát, mert nincs hozzá meg semmi se pénz se jó külső pl. Ezért inkább lehorgonyoznak egy olyan lány mellett, aki azért jó, mert hát mást úgy sem tudnak megszerezni. Na én ilyen nem szeretnék lenni talán ez nyomaszt a legjobban inkább.
2011. szept. 13. 21:51
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Sosem gondoltam erre, h én most "szamár" vagyok, hanem arra, h ők is akartak normális kapcsolatot, nem pedig egy műt a sok közül. A mostani barátomnak lett volna rá lehetősége, de nem akarta. Volt saját autója (persze olyankor a "barátai" száma is megnőtt). De ha normális a pasi akkor nem azért fog veled lenni, mert ép nem jött össze neki egy mű nő, hanem mert látszik rajtad, h te más vagy és veled akár lehet komoly is és gyönyörű is vagy a szemében.

A csajok is megbámulják a kigyúrt felsőtestű pasikat, mert jó látvány, de annál nem jelent többet.

Mondjuk ha barátom van nem bámulok meg mást. És rájöttem, h nekem jobban tetszenek a kicsit mackós pasik.

Vicces ha a csávónak nagyobb a melle mint a nők többségének. :D

2011. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
A műnő kategória undorító. Azok az ocsmány körmök, meg póthajak, pfejj... A jó sminktől valóban lehet valaki szebb, de ez a 20 kiló vakolat amit ezek magukra kennek, az minden, csak nem vonzó.
2011. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan nő, aki mellett ha felébred a pasi "tökéletesen" nézz ki.

Nem az a tökéletes, aki ha reggel felébred gyűrött arccal, táskás szemmel, pizsiben, kócosan és a barátja még úgy is a legszebbnek tartja? Szerintem de.

2011. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt a tipikus "miért csak a műnők kellenek a pasiknak?" - kérdést én is feltettem már párszor, legutóbb pont a páromnak. Sokszor észrevettem, hogy felfújt mellű cicababák képeit, videóit bámulja. Ez nekem (teljesen átlagos kinézetű lány lévén) eléggé rosszul esett és rákérdeztem, hogy ez miért van. A válasz hihetetlenül egyszerű volt: a pasik az agyukban kis "dobozokba" pakolják a dolgokat. Az összes ilyen nőcike a "húú de megb*sznám doboz"-ba kerül. Ergo 1-2 menetre OK, de aztán soha többet nem akarná látni. A másik ilyen fontos dobozba kerülnek a normális, megbízható lányok, akikkel akár komoly kapcsolat is kialakulhat. A helyzet kulcsa az, hogy olyan férfit kell találni, akinek fontosabb a 2. doboz az elsőnél, tehát már érettebben gondolkodik. Attól még a másik doboz is ott marad a buksijában, de már nem annak megfelelő nőt keres. Tehát ebben az esetben már nem Te leszel a "szamár a ló helyett", mert ekkor már pontosan olyan nőt fog keresni a férfi, mint Te!


Kicsit hosszúra sikerült, de remélem, érted :)

2011. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!