Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most járjak én is szoliba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most járjak én is szoliba, legyen mindenem mű (póthaj, körmök, mellstb. ), állandó smink és szexi ruhákat kell ahhoz viselnem, hogy a férfiak felfigyeljenek rám, vagy hogy engem is értékesnek nézzenek és NŐNEK?

Figyelt kérdés

Mert hogy nekem nem jutott csak átlagos külső. De még az is olyan, hogy már 4-5 éve akarok magamba önbizalmat de még eddig nem sikerült úgy igazán, hogy el is higyjem magamról, hogy igen szép vagyok.

A férfiak még akkor sem figyelnek fel irántam, ha próbálnák velük szemezgetni vagy, hogy legalább tudtukra adjam, hogy tetszenek de még csak nem is adoniszoknál értitek azért..

Párkapcsolatba sem merek már belemenni, mert olyan sem akarok lenni, hogy 'ló helyett jó a szamár is' alapelven..

Kész ördögi kör!


Aki volt ilyen helyzetben, az hogyan jött ki ebből?

Kezd az agyamra menni minden, a külső, a tökéletes nő kategória, az ami én nem lehetek, az, hogy majd nem kellek senkinek csak az olyan plázacicák.


2011. szept. 13. 20:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

Először is magaddal békülj ki drága, mert addig -bárhogy is néznél ki- senkit sem fog érdekelni a bús ábrázatod.

Menj el egy agyzsugorítóhoz, aki segít rendberakni az önképedet. Fél óra duma után tuti hogy én is ki tudnám emelni 10 fantasztikus tulajdonságod, hidd el ezt bátran Mr.92 százaléknak!

Aztán ha van önbizalmad, nyugodt lehetsz, meg foglak nézni.

A sport pedig tényleg jó, okosan említették többen előttem.

2011. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Dontsd el milyen pasiknak akarsz tetszeni, kerdezo.


Konkretan a szolis bor, korom, push-up melltarto es tarsai nalam pl kizaro tenyezo barmilyen nonel. Smink, szexi ruha az fontos. Parfumokkel csak finoman! Legyel mindig apolt, jololtozott, mosolygos es kozvetlen. Ez minden ami kell.

2011. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%

Rosszul látod a dolgokat. Ha átlagos külsőd van is lehet sok-sok férfi akinek bejössz. Nem minden férfi ízlését befolyásolja a média és az aktuális (hülye) divat. Nos lehet hogy fura vagyok de nekem sosem jöttek a be cicababás külsejű nők/lányok, sokkal inkább a szolidabbak. Műnők csak felszínes, kalandokat kereső pasiknak kellenek. Bár nem tudom te mit szeretnél egy párkapcsolattól.


Ha vagyok udvariatlan egy képet kérhetnék rólad?

2011. szept. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%
Upsz, Ha nem vagyok udvariatlan, akartam írni...
2011. szept. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szeretlek. Járjunk!
2011. szept. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

22:21

A párod fejében van a doboz az enyémben nincs ilyen. Minden ember más azaz minden férfi más. Valakinek a duci lányok tetszenek, van akinek a vékony lányok tetszenek, stb. Nem mindenki dobozol:) A párod úgy fogalmazta meg, ennyi. Egyáltalán miért kell rögtön műnek nevezni, ha valaki kicsinosítja magát? Te hajléktalannak nézel ki, ha kilépsz az utcára? Azért undorodnak egyesek, mert ezekhez a dolgokhoz a beképzeltséget, ribancságot társítják. Ha már felveszel egy drága divatos ruhát akkor már hatásos fejleményt érsz el. Ebben például van valami mű? Nem k*rvás ruhát kell megvenni:) A haj is sokat számít! Nem mindegy hogyan néz ki az se. Szóval a plasztikán és sminkelésen kívül is vannak dolgok ami nagy dolgokra képes. Megveszel egy jó illatú parfümöt már csábítod a fiúkat. Persze ez is sajnos sokba kerül, mert direkt az drága ami jó:S Egy finom illattal is úgy tudsz vonzan fiúkat, hogy még na. Nincs ebben semmi doboz!!! Mondom, ha segítség kell kérdező akkor írj rám és segítek neked.

2011. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:21


Igen, értem én a lényegét. Csak akkor ezt is inkább, mármint ezt a dobozolást hülyeségnek tartom. De ebbe inkább most nem megyek bele.:)


"Dontsd el milyen pasiknak akarsz tetszeni, kerdezo. "


Olyanoknak, akiknek én is jó lennék akiknek én vagyok a legszebb nő,és aki nem dobozol, hogy ha dugni akar akkor majd ott van a műnő kategória.


"Nem minden férfi ízlését befolyásolja a média és az aktuális (hülye) divat. "


Igen, ezt tudom. Szerencsére vannak ilyenek is.

Képet azt inkább nem küldenék, elnézést.:S


"Egyáltalán miért kell rögtön műnek nevezni, ha valaki kicsinosítja magát?"


Olvastad rendesen amit írtam?:) Nem az a műnő aki normálisan kicsinosítja magát, hanem az, aki 10 réteget ken az arcára(sminket) , smink nélkül ki sem mer mozdulni, sokszor (bár nem mindig) narancssárga szolis bőr, mellkidobós ( van amelyik plasztikázott) felsők, minszoknya amikből kilóg a fenék, vagy cicanadrág, és hozzá 10-15 centis magassarkú, ja és persze a póthaj, műköröm, műszempilla ezek elengedhetetlenek stb... Az a műnő számomra legalábbis, aki mindent magára aggadt csak azért, hogy felfigyeljenek rá, vagy, hogy bevágódjon minden pasinál.

Egy igazán szép lánynak/nőnek nincsen szüksége ezekre, hogy felfigyeljenek rá.

2011. szept. 14. 10:49
 28/28 anonim ***** válasza:
18%

Aki csinos meg nőies az nem műnő ezt értsétek meg.Attól mert póthaja van meg szilikon melle.Szerintem ha jól vannak megcsinálva akkor nagyon szépek.Mert akárki akármit mond mi nekünk férfiaknak fontos a mhosszú haj,hosszú comb,feszes sportos fenék,lapos has,nőiesen izmos test,feszes nagyon miniszoknya,magassarkú,feszes felsők.

Szerintem aki tesz az alakjáért az igenis ilyenbe járjon,mert megteheti.


Kérdező tegyél érte,hogy jó legyél,nagyon egyszerű növeszd meg a hajad minimum hátközépig és legyen hullámos.Járjál edzeni hetente 4-szer kajálj egészségesen,de akkor nincsen süti meg ilyenek,csirke rizs,hal.Vegyél szexi ruhákat miniszoknyát fezses felsőt,persze ha jó hozzá az alakod,ha sportolsz és megnövesdzted a hajad akkor nyert ügyed van meg megtanulsz felöltözni nőiesen.


Hajrá

2012. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!