Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam, és szeretnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam, és szeretnem helyre hozni de hogyan?

Figyelt kérdés
Tobb mind 3 eve hogy szeretek egy fiut. Tulajdonkeppen o a mindenem. És elkövettem egy nagyon nagy hibát és fogalmam nincs hogy hogyan tudnám helyre hozni. Nyár elein úgy mond összevesztünk és pont akkor a legjobb haverja felhivott hogy kimegyeke az erdőre és amilyen buta voltam kimentem. Semmi komolyabb dolgo nem történt köztünk. Csak csokólóztunk. És a tegnap mind ez kiderült és most nagyon maga alatt van. Mivel tudnám helyre hozni hogy ne haragudjon és megbocsasson nekem? nagyon fontos lenne
2011. szept. 14. 14:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
kárdeztem h mivel tehetnem jova es azt mondta hogy hat o nem tudja:(
2011. szept. 14. 15:35
 12/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha szeret, akkor nem fog otthagyni, akármit is tettél.

De! Ha ezt kihasználod továbbra is, akkor nem vagy igazi nő.

Az a lényeg, hogy továbbra is írj neki, törődj vele sokat, menj el hozzá, készíts neki kaját, bújj hozzá, simogasd, az jó érzés.

16/L

2011. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szóval te nagyon szereted, de lesmárolod a legjobb haverját. Ha annyira fontos lenne neked, ez fel sem merült volna benned. A veszekedés pedig csak egy kifogás. Én a helyében már leírtalak volna. Ha most ezt elnézi neked, akkor folyton azon fog aggódni, hogy éppen mikor csalod meg, mert meg fogod, hiszen ennek sem lett következménye, így azt hiszed, hogy most már megteheted.

Talán írj neki, de a helyesírás programot feltétlenül kapcsold be.

2011. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát amúgy ezt én sem értem, hogy ha annyira szereted, akkor hogyan köthetsz ki a haverjánál? nem gondoltál bele hogy ez neki mekkora szégyen, hogy a haverjával csalod meg?? Főleg, hogy úgy derült ki, én eléggé megszégyenítve érezném magam.. és nem hinném hogy megbocsájtanék a helyébe.. de hát te tudod.. mást nem tudsz tenni minthogy elmondod neki az ŐSZINTE érzéseid, aztán reménykedsz, hogy van olyan hülye és naív , hogy hisz neked..sajnálom a barátod.. rohadt szar érzés lehet..
2011. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira imádna és odalenne érted a pasi, már minimum 100x ott kaparta volna ajtódat sírva, mióta nem vagytok együtt, hogy kezdjétek újra. Ezt próbáld megérteni a kis buksiddal.
2011. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!