Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás a vége azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás a vége azért mert nem látjuk egymást?

Figyelt kérdés
A barátnőm elöző héten felhívott zokogva. Tudni kell hogy 2 hónapja vagyunk együtt. Egy helyen dolgoztunk de 170 km-re lakunk egymástól. Meg tudnánk oldani hogy hétvégén találkozzunk csak... Azt mondta hogy nem bírja elviselni a hiányomat. Nem elég neki az a heti 2 nap esténként hozzám akar bújni stb. Annyira összenöttünk hogy kikészül a hiányomtól ( nyáron együtt laktunk) Azt mondta emlékezzünk szépre jóra és sajnos arra hogy rossz helyen rossz időben találkoztunk mint egy tiltott szerelem. Azóta beszélünk csak én ugye győzködöm de nem nagyon vevő rá, de nem akarom elveszíteni, és valami olyasmit szeretnék hogy elgondolkodjon azon hogy kit veszített el...
2011. szept. 16. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem 230 km-re lakik a barátom, mi is csak hétvégéken tudunk találkozni (de van hogy közbejön valami és akkor sem lehet) és nyáron mi is szinte együtt laktunk. Oké hiányzik de sosem éreztem ezt olyan kikészítő állapotnak. (Pedig 1 éve már együtt vagyunk.) Meg gondolom te sem voltál azért annyira kétségbe esve ettől.

Lehet hogy ez csak egy kifogás :S Én nem tudom elképzelni hogy a hétvégék ne legyenek elegek neki. Bár nekem az előző két kapcsolatom is távkapcsolat volt, így teljesen hozzá vagyok szokva ehhez. Lehet hogy neki is csak hozzá kell szoknia, már ha nem csak kamuzik... Reméljük hogy nem.


18/L

2011. szept. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja a "remélem hogy nem"-et arra értettem hogy remélem hogy nem más pasi van a dologban, vagy ilyesmi. :D Majd megnyugszik.
2011. szept. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert nektek Én is ebben a helyzetben vagyok, csak más város és szakma. Nem tudom mi lesz velünk így... :\:\
2011. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!